Yüreğir için kolları sıvadı

Adana’nın sevilen isimlerinden değerli ağabeyim Salih Bayramoğlu’nun AK Parti’den Yüreğir İlçe Belediyesi Meclis Üyeliği aday adaylığına başvuru yaptığını öğrendim.

Daha önce AK Parti Adana İl Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Salih Bayramoğlu başarılı çalışmaları ile adından söz ettirmişti.

Gerçekten takdir toplayan araştırmalar yapan Salih Bayramoğlu’nun Adanalı esnafların sorunlarını daha önce parti gündemine getirmişti.

Kendisi aslen Şanlıurfalı olan Salih Ağabey, insanların iyi ve kötü gününde sürekli yanlarında olan bir isim.

Kendisine ait olan Bayramoğlu Sürücü Kursunda da kursa gelen kursiyerlere moral olması nedeniyle sıra gecesi düzenleyen Salih abi, her kesimin takdirini kazanan bir isim olma özelliğini taşıyor.

Kendisine çıktığı bu yolda hayırlı olsun diyor, başarılarının devamını diliyorum.

HAYIRLISI OLSUN

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana İl Başkanı Fikret Yeni’nin il başkanlığından istifa ettiğini öğrendim.

Adana’nın en uzun soluklu İl Başkanlığı görevini yürüten Fikret Yeni’nin istifası aslında beklenilmedik bir durum değil bence.

Belediye Başkan adaylığı için istifa ettiği kulislerde konuşulan Fikret Yeni’nin, Adana için ittifak olması durumunda Seyhan ya da Yüreğir Belediye Başkanı adayı olacağı, Adana için ittifak olmaması durumunda ise Adana Büyükşehir Belediyesi’nden aday gösterileceği iddia ediliyor.

Durumun ne olduğunu henüz bende bilmediğimden Fikret Yeni için bu istifanın hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Allah utandırmasın diyorum.

YORUM EKLE

banner2