SERHAT AKARSU

Bülent Tığ: "En önemli maç her zaman en yakın maçtır" Bülent Tığ: "En önemli maç her zaman en yakın maçtır"

ADANA (İLKHABER) - 3. futbol Ligi 4. grupta şampiyonluk hedefleyen Adana 1954 FK, ligin ikinci haftasında Pazar günü saat 16.00'da Tarsus Şehir Stadyumu'nda Muşspor ile karşılaşacak.

Adana 1954 FK Genel Kaptanı ve iş insanı Burak Erdem, ligin ilk maçında deplasmanda 23 Elazığ'ı 5-1 gibi farklı skorla yenerek lige süper bir başlangıç yaptıklarını belirtti. Erdem, Muşspor maçında taraftarlarını yanlarında görmek istediklerini söyledi.

Galibiyetten dolayı teknik kadroyu ve futbolcuları tebrik eden Erdem, "Bu maçta bizlerin yanında olan taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Takım olarak her şeyimizle Muş maçına odaklandık." şeklinde konuştu.

Adana 1954 FK Genel Kaptanı Burak Erdem, taraftarlarını Muşspor maçına davet ederek, "Ligde kolay maç yok. En önemli maç en yakın maçtır. Öncelikle Muş maçını düşünüyoruz. Bu maçımızı da kazanarak ligde şampiyonluk hedefimize bir adım daha yaklaşmayı arzu ediyoruz. Taraftarlarımızın büyük destekleri ile Muş maçını kazanacağımıza inanıyoruz. Tarsuslu futbolseverlerin de desteğini bekliyoruz. Muş maçı için pazar günü saat 14.00'de istasyon meydanında Tarsus'a otobüsler kalkacak" dedi.