Hayatta kalmaya çalışan Manisaspor’un borcu 200 milyon TL’den fazla Hayatta kalmaya çalışan Manisaspor’un borcu 200 milyon TL’den fazla

ADANA (İLKHABER)- Adana Yelken İhtisas ve Su Sporları Kulübü’nün sporcularının gösterdiği başarı Başkan Mustafa Tuyan ile yönetim kurulu üyeleri memnun etti. Başkan Tuyan ile yönetim kurulu üyeleri, emeklerinin ve çalışmalarının karşılığını aldıkları için çok mutlu oldu.

Adana Yelken İhtisas ve Su Sporları Kulübü Başkanı Mustafa Tuyan ile yönetim kurulu üyeleri, şunları söyledi: “1-3 Eylül tarihlerinde Ankara’da yapılan Gençler Türkiye şampiyonası Kürek yarışlarında antrenörümüz Nadir Şahin yönetimindeki Adana Yelken İhtisas ve Su sporları kulübü sporcusu Nil Sevindik U15 Kadınlar Tek Çifte kategorisinde Türkiye şampiyonu olmuştur. Bu kategoride geçen yıl da şampiyon olan sporcumuz, ayrıca kulübümüze genel klasmanda 3. Lük kupasını kazandırmıştır. Ayrıca sporcumuz Mustafa Efe Kınalı U17 erkekler kategorisinde elde ettiği derece ile 16-17 Eylül tarihinde Romanya’da yapılacak Balkan şampiyonası Milli takım kadrosuna seçilmiştir.”