ADANA (İLKHABER) - Cumhurbaşkanlığı Valiler kararnamesi ile İzmir’den Adana’ya atanan Vali Yavuz Selim Köşger göreve başladı. Göreve başlamasının ardından birçok kurum tarafından Vali Köşger’e hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleşti.  

Adana Sanayi Odası Meclis Başkanı İsrafil Uçurum ve Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç, beraberinde Adana Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı İsmail Yağmur, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdoğan Şire, Bülent Başer, Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi İmam Gazali Hıradağı, Yönetim Kurulu Üyeleri İsa Tuzcu, Orhan Murat Avcı, Rafet Milli, Remzi Kar, Süleyman Gerdan ile birlikte Akdeniz İhracatçı Birlikleri'ne (AKİB) bağlı Akdeniz Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği'nin (AKMİB) Başkanı Saddetin Çağan, Vali Yavuz Selim Köşger’e nezaket ziyaretinde bulundu. 

ADASO’nun kentin önemli kuruluşlarından biri olduğunu gerek ülke ekonomisine gerekse ilin ekonomisine çok önemli katkısı olduğunu dile getiren Vali Köşger, nazik ziyaretleri ve güzel düşüncelerinden dolayı teşekkür etti.

Başkent Adana Platformu'ndan Vali'ye Ziyaret Başkent Adana Platformu'ndan Vali'ye Ziyaret

Odanın çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler veren Başkan Zeki Kıvanç ise kabulleri için Vali Köşger’e teşekkür etti. Ziyaret yapılan sohbetin ardından sona erdi.