Süper Lig’de haftalar peşin sıra gidiyor. Haftalar geçtikçe zirve yarışı ile birlikte alt sıralarda kıyasıya bir yarış var. Buna paralel heyecan da artıyor. Son iki sezona damga vuran Adana Demirspor, yine dikkatleri üzerine çekiyor ve zaten hedefi bu sezon Avrupa kupaları..

Hedef büyük ama ekibimiz de büyük. Şöyle baktığımızda tam 13 haftadır kendi evlerinde namağlup olarak ligin tek ekibiler. Geçtiğimiz sezonun son haftasında farklı galibiyet aldıkları Göztepe maçı sonrası başlayan seri, bu hafta oynadıkları Antalya maçına kadar devam etti. Yani adım adım hedefe doğru gidiyorlar. Başarılar diliyoruz.

Adana Demirspor, bugün ünü, şanı, seveni dünyanın dört bir yanına yayılmış bir ekibimiz.  Kalitesini bilmeyen yok. Zaten kadro derinliğine baktığımızda yedek oyuncular dahi çok kaliteli.. Kimi oynatsan iyi verim alıyorsun.

Geçtiğimiz sezon o müthiş performansa rağmen son haftalarda yaşadıkları puan kayıpları nedeniyle hedeflerini kaçırdılar. Aslında biz ilk 3 diye beklenti içerisindeydik. Ancak son haftalarda yaşadıkları puan kayıpları hedefinden şaşırttı.

Bu sezona baktığımızda da basit puan kayıpları yaşadılar. Hakem hataları nedeniyle kayıpları oldu ancak hâlâ 4. sıradalar ve hedeflerinden şaşmadılar. Şansları daha çok yüksek. Önümüzde zorlu Galatasaray maçı var. 35. Hafta Beşiktaş deplasmanı var.

Bu iki maç harici diğer maçların Adana Demirspor’u zorlayacağını düşünmüyorum. Ve hatta bu iki maçtan dahi puan almalarını bekliyorum. 

Evet! Lig ilerliyor ve her hafta daha da zorlu hale geliyor. Bu zorlu ligde farkını ortaya koyan Adana Demirspor’umuz hedefine adım adım ilerliyor. Bu sezon Avrupa hedefimize ulaşacağımıza eminim. Başarılar..