NİLGÜN TAZE

ADANA (İLKHABER) - Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, daha çağdaş ve yaşanabilir bir kent hedefi doğrultusunda mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Mithatpaşa, Barış ve İsmetpaşa mahallelerinde muhtarlarla ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Akay, mahallelerin ihtiyaçlarını ve eksikliklerini yerinde inceledi.

Adana Gençlik Merkezi, “Merkezim Her Yerde” programıyla etkinliklerini sahaya taşıyor Adana Gençlik Merkezi, “Merkezim Her Yerde” programıyla etkinliklerini sahaya taşıyor

BARIŞ MAHALLESİ

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, daha çağdaş ve yaşanabilir bir kent hedefi doğrultusunda mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Akay, Mithatpaşa, Barış ve İsmetpaşa mahallelerinde muhtarlarla ve vatandaşlarla bir araya gelerek, mahallelerin ihtiyaçları ve eksiklikleri hakkında bilgi aldı.

İSMETPAŞA MAHALLESİ4

Başkan Akay, muhtarlardan mahallelerin sorunlarını dinledikten sonra, esnaf ziyaretleri yaptı. Esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Akay, belediye hizmet alanlarında süren çalışmaları da inceledi.

Başkan Akay, mahalle sakinleriyle de sohbet ederek, yeni yapılacak projeler hakkında görüşlerini aldı. Başkan Akay, mahalle sakinlerine, "Seyhan Belediyesi olarak halkımıza hizmet için varız. Tüm olanaklarımızla halkımızın her tür ihtiyacı için görevimizin başındayız. Seyhan ve Seyhanlı hemşehrilerimiz her şeyin en iyisine, en güzeline layık. Daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Seyhan'ı hep birlikte inşa edip, kentimizi hep birlikte geleceğe taşıyacağız" dedi.