ADANA(İLKHABER)-Sarıçam’da yıllardır kurduğu güzel dostluklarla anılan, dürüstlüğü, olgunluğu ve çalışkanlığıyla Sarıçamlıların gönlünde taht kuran Nazif Erol’u, Sarıçamlılar Belediye Meclis üyesi olarak görmek istiyor. 

Samandağ'da fırtınada batan balıkçı teknesi kıyıya çekildi Samandağ'da fırtınada batan balıkçı teknesi kıyıya çekildi

Sarıçam halkına 40 yıldır hizmet eden Nazif Erol,  bu süre içinde Sarıçam’da neredeyse her vatandaşla yüz yüze gelip, onlara hizmet ederek, gönüllerini  fethetti.  Sarıçam’da sevilen, sayılan, gönüllerde taht kuran Nazif Erol’u şimdi Sarıçam halkı Belediye Meclis Üyesi olarak görmek istiyor.  Anketler Sarıçam’da  Nazif Erol diyor.

Sarıçam halkına 40 yıldır hizmet eden Nazif Erol, PTT,  Türk Telekom, Sarıçam Yeşil Kart Devlet Hastaneleri gibi bir çok önemli kurumda görev yaptı. Sarıçam’ı çok sevdiğini, 40 yıldır yaşadığı mahallede çok güzel dostluklar kurduğunu, doğup büyüdüğü, yıllardır yaşadığı mahallesine hizmet etmek için Sarıçam halkının da teveccühüyle Meclis Üyesi olabileceğini belirten Erol,  “Çok sevdiğim mahalleme, Çok sevdiğim mahallelime, Sarıçam halkına hizmet etmek benim için   şeref olacaktır” dedi.