“Seçimde, güzel bir süreç geçti. Saha çalışmamız çok iyiydi. Bizim en büyük avantajımız Genel Başkanımızın bölgemizde sevilme oranı çok yüksek. Sektörel bazda ve ciddi anlamda ekip çalışması oldu.

ADNAN AVUKA

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, Burdur'daki çalıştayda konuştu: Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, Burdur'daki çalıştayda konuştu:

MARDİN(İLKHABER)-Mardin Ticaret Sanayi Odası Başkanlığına seçilen Türkiye’nin en genç oda başkanı ünvanına sahip olan Hatip Çelik ve Oda Yönetim Kurulu  Odalar ve Borsalar Birliği başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu  Ankara’da ziyaret ederek   görüşmelerde bulundu. Oda Meclis Başkanı Sabahattin Evrensel’in hazır bulunduğu heyet başarılı bir ziyaret gerçekleştirdiklerini bildirdi.

 

 Mardin Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hatip Çelik, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaretlerinin ardından TOBB’a açıklamalarda bulundu.

Çelik, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

“Seçimde, güzel bir süreç geçti. Saha çalışmamız çok iyiydi. Bizim en büyük avantajımız Genel Başkanımızın bölgemizde sevilme oranı çok yüksek. Sektörel bazda ve ciddi anlamda ekip çalışması oldu. 10 komiteden oluşuyordu bizim seçim. 10 komitenin 8’ini aldık. Güzel bir başarı oldu. 3 aday girdik. Demokratik, hiçbir şekilde tatsızlık olmayan, yıllardır özlenen bir tablo oldu.
Bugün de Rifat Başkanımızla ilk görüşmemiz, tanışmamız oldu. Beklediğimizin daha ötesinde bir sıcak karşılama oldu.

Hem bize güven verdi hem de bu mücadelemizin ne kadar haklı olduğumuzu gösterdi. Taleplerimiz de ricamız da oldu. Memleketimizle alakalı hem sanayi hem kültürel hem sosyal alanda hizmetlerimiz olacak. Güzel geçti. Biz çok şanslı bir oda temsilcisiyiz. Sonuna kadar Genel Başkanımızın bulunduğu mevkide kalma noktasında elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Sadece bir bölge değil, yedi bölgenin tamamında sevilen, kendi bölgemde her ne kadar ülkemizin en ücra köşesinde olsak da orada da Rifat Başkanımızın sevgisini, ilgisini ve beklentinin yüksek olduğunu bildiğimiz için sonsuz desteğimiz devam edecek.”