Abdurrahim Sağ

TCDD’den 25 bin voltluk yüksek gerilim uyarısı TCDD’den 25 bin voltluk yüksek gerilim uyarısı

ADANA (İLKHABER)-Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, önce nikah kıydı sonra gençlerin ısrarı üzerine çifte telli oynadı.

Omeryan Derneği Başkanı Türkan Bakır’ın kızı Gamze Bakır ile Serkan Balık dillere destan bir düğünle dünya evine girdi. Elit Balo Salonu’nda yapılan muhteşem düğün törenine seçkin bir davetli topluluğu katıldı.

Başkan Karalar, Gamze ve Serkan çiftinin nikahı kıyıp çiftetelli oynadı (1)

KARALAR NİKAH KIYDI

Düğün töreninde Bakır ve Balık aileleri gelen misafirlerle tek tek ilgilendi. Genç çift Gamze ve Serkan’ın mutlulukları da gözlerinden okundu. Düğün merasimi Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın gençlerin nikahını kıymasıyla başladı.

GELİN VE DAMADIN İSTEĞİ ÜZERİNE ÇİFTE TELLİ OYNANDI

Gelin ve damadın nikah şahitliklerini ise, Sabit Liha ve Necdet Boğa yaptı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden Serkan ve Gamze’nin düğününde Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, genç çifti kırmayarak gelin ve damatla birlikte çiftetelli oynadı.

Başkan Karalar, Gamze ve Serkan çiftinin nikahı kıyıp çiftetelli oynadı (15)

TEŞEKKÜR EDİLDİ

Gecenin geç saatlere kadar devam eden düğün merasimine katılanlar eğlenceli vakit geçirdi. Düğüne katılanlara genç çift teşekkür etti. Omeryan Derneği Başkanı Türkan Bakır kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan tüm dostlara teşekkürlerini sunarak, “Düğünümüze gelerek bizleri onurlandıran başta Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeydan Karalar olmak üzere CHP Adana Milletvekilleri Orhan Sümer, Müzeyyen Şeçkin, Ayhan Barut, CHP eski milletvekillerinden İbrahim Özdiş, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Ergül Halisçelik ve eşi, Mimarlar Odası Başkanı Sedat Gül ve eşi, İYİ Parti Yüreğir Belediye Başkan A.Adayı Diş Hekimi Bülent Alper, CHP Seyhan Belediye Başkan A.Adayı Av. Emrah Kozay, ULUMED Adana Şube Başkanı Kadir Tay,  Semt Pazarı Odası Başkanı Mehmet Şerif Kurşun, Fırıncılar Odası bir dönem önceki Başkanı Bekir Aras ve Omeryan Derneği yöneticileri ve tüm katılımcılara teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Başkan Karalar, Gamze ve Serkan çiftinin nikahı kıyıp çiftetelli oynadı (7)

 KİMLER KATILDI

Başkan Karalar Gamze ve Serkan çiftinin nikahını kıyıp çiftetelli oynadı 8

Düğün törenine CHP Adana Milletvekilleri Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin, Ayhan Barut, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Ergül Halisçelik ve eşi, Mimarlar Odası Başkanı Sedat Gül ve eşi, İYİ Parti Yüreğir Belediye Başkan A.Adayı Diş Hekimi Bülent Alper, CHP Seyhan Belediye Başkan A.Adayı Av. Emrah Kozay, ULUMED Adana Şube Başkanı Kadir Tay,  Semt Pazarı Odası Başkanı Mehmet Şerif Kurşun, Fırıncılar Odası bir dönem önceki Başkanı Bekir Aras ve Omeryan Derneği yöneticileri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.