Yeni Kabine Belli Oldu… İşte Yeni Bakanlar Yeni Kabine Belli Oldu… İşte Yeni Bakanlar

SERHAT AKARSU

ADANA (İLKHABER)- Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Adana Yüreğir’deki kırsal mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan Kocaispir, mahallelinin talep ve önerileri dinleyerek, yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir Yüreğir’deki kırsal mahalleleri, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret esnasında vatandaşlarla buluşan Kocaispir, mahalle sakinleri ile fikir alışverişinde bulunup ve talep ve önerileri ilk ağızdan dinleyerek, sorunlara çözüm üretmeye çalıştı. Mahallelerde yapılan ve devam eden çalışmaları da yerinde inceleyen Kocaispir, hizmetleri ve projeleri anlatarak, sohbetlerle vatandaşların gönüllerine dokunmaya çalıştı.

Bu ziyaretler kapsamında Çamlıbel, Doğankent, Şeyhmurat, Çotlu, Camili, Akarcalı, Levent, Kadıköy, Hacıali, Solaklı, Bahçelievler ve Yunusoğlu mahallelerini ziyaret eden Başkan Kocaispir, esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Başkan Kocaispir, “Gayemiz göreve geldiğimiz günden beri daha güzel bir Yüreğir için çalışmak. Her bir hemşerimizin yüzü gülsün diye ilk günkü heyecan ve aşkla gece gündüz demeden gayretle çalışmaya devam edeceğiz. Ziyaretlerimizde bizi örnek bir misafirperverlikle ağırlayan tüm hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birliğimiz, beraberliğimiz daim olsun.” şeklinde konuştu.

Başkan Kocaispir’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri ise yapılan çalışmalar ve hizmetleri için teşekkür etti.