Milli Eğitim Bakanlığı, sınıf annesi uygulamasını yasakladı Milli Eğitim Bakanlığı, sınıf annesi uygulamasını yasakladı

ADANA (İLKHABER) – Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının ilk gününde Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu'nu ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Yüreğir Kaymakamı Mehmet Aksu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çelik 2023 - 2024 Eğitim Öğretim Yılının ilk gününde Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu’nu ziyaret ederek tatil sonrası ilk derslerinde öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi. 

Başkan Kocaispir'den öğrencilere ziyaret 3

Başkan Kocaispir, okul bahçesinde düzenlenen tören ve etkinliklerin ardından sınıfları ziyaret ederek çocuklarla sohbet etti. Öğrencilere başarılı bir eğitim dönemi temennisinde bulunan Başkan Kocaispir, anne, baba ve öğretmenlerinin sözlerini dinlemeleri yönünde nasihatlerde bulundu.

Başkan Kocaispir, “Derslerinize çalışmanızın yanında boş zamanlarınızda kitap okuyarak kendinizi sürekli yenilemelisiniz. Sizleri tekrar okullarınızda, sınıflarınızda gördüğüm için çok mutlu oldum. Hepinize derslerinizde zihin açıklığı diliyorum. Yeni eğitim öğretim dönemi hepimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Başkan Kocaispir'den öğrencilere ziyaret