TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

NETAŞ, Microsoft Yılın İş Ortağı 2024 Ödülüne layık görüldü

Bilgi ve iletişim teknolojileri alanında Türkiye’nin en köklü ve yetkin şirketlerinden biri olan NETAŞ, Microsoft tarafından 2024 Yılın İş Ortağı Ödülü’ne layık görüldü. Başarılı projeleri, yenilikçi çözümleri ve kapsamlı iş birlikleri ile dikkat çeken NETAŞ, dünya genelinde 4.700’den fazla aday arasından bu prestijli ödülü kazanarak büyük bir başarıya imza attı. NETAŞ CEO’su Sinan Dumlu, “Microsoft’un çözümlerindeki üstün performansımızın ve yaratıcı yaklaşımımızın takdir edilmesi bizler için büyük bir onur” diyerek ifade etti.

Haber Giriş Tarihi: 05.07.2024 14:56
Haber Güncellenme Tarihi: 05.07.2024 14:56
Kaynak: BÜLTEN
NETAŞ, Microsoft Yılın İş Ortağı 2024 Ödülüne layık görüldü

Bilgi ve iletişim teknolojileri alanında köklü deneyimiyle Türkiye’nin en yetkin teknoloji şirketlerinden biri olan NETAŞ, gerçekleştirdiği başarılı projeler, kapsamlı iş birlikleri ve yenilikçi çözümleriyle Microsoft tarafından 2024 Yılın İş Ortağı Ödülü’ne layık görüldü.

Microsoft Yılın İş Ortağı Ödülü, geçtiğimiz yıl boyunca Microsoft’un bulut uygulamaları, hizmetleri, cihazları ve yapay zekâ inovasyonları geliştiren ve sunan Microsoft İş Ortakları ödülleri, çeşitli kategorilerde 100’ü aşkın ülkeden 4.700’den fazla aday arasından belirlendi. Microsoft'un bu prestijli ödülü NETAŞ'ın Microsoft teknolojilerini temel alan yenilikçi çözümler geliştirme ve uygulama konusundaki uzmanlığının dünya genelinde kabul gördüğünü göstermesi açısından büyük önem taşıyor.

Dumlu, “Microsoft ve müşterilerimiz tarafından da takdir edilmesi en büyük mutluluğumuz”

NETAŞ CEO’su Sinan Dumlu, “Microsoft, NETAŞ’ın özellikle modern çalışma ortamları, bulut bilişim, siber güvenlik ve yapay zekâ alanlarındaki çözümlerinde en önemli teknoloji iş ortağı durumunda. Bu alandaki emeklerimizin, performansımızın ve yaratıcı çözümlerimizin Microsoft ve müşterilerimiz tarafından da takdir edilmesi en büyük mutluluğumuz. Microsoft’un sadece Türkiye’de değil aynı zamanda başta Kazakistan olmak üzere yurtdışında da bir iş ortağı olarak, çalışmalarımızı daha da ileriye taşımak ve yeni başarılara imza atmak en büyük hedefimiz” diyerek ifade etti.

Uzun, “Bu iş birliğini daha da güçlendirmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz”

NETAŞ Microsoft Çözümleri Direktörü Savaş Erol Uzun, “Microsoft çözümlerine ve teknolojilerine yönelik yetkinliklerini geliştirmek için sürekli eğitim ve sertifikasyon çalışmaları yapıyoruz. Microsoft’un eğitim ve sertifikasyon programlarına düzenli olarak katılıyor ve uzmanlığımızı daha da ileri taşıyoruz. Üst düzey yetkinliklerimiz sayesinde Microsoft’un CyberSecurity Investment (CSI) Programına dahil edilmek bizim için bir ayrıcalık. Türkiye’deki Lisans Çözüm Sağlayıcı firmalar içinde bu programa dahil olan tek şirketiz. Microsoft’un siber güvenlik portföyündeki bilgi, birikim ve proje referanslarımız kuvvetli. Bunların yanı sıra yönetilen hizmetler servisimiz de yine ön plana çıkan yetkinliklerimizden biri. Microsoft ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği sayesinde 2024 Yılın İş Ortağı ödülünü kazanarak sektördeki liderliğimizi bir kez daha kanıtladık. Bu iş birliğini daha da güçlendirmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

 

Kaynak: BÜLTEN

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.