TFF 1.Ligde 6. haftaya geldik. Geride kalan bu süreçte kentimizin güzide ekibi maalesef sadece tek galibiyet ile 3 puan toplayabildi. Hem de üst üste alına 5 yenilgi.. Halbuki sezon başında o kadar planlar yapıldı, kadroya çok sayıda takviye yapıldı ve bu sezon hedef üst sıralar olarak belirlendi.

Son 3-4 sezon sonlarında hep düşme hattında yer alıp büyük sıkıntılara düşen Adanaspor’un şimdiden bu kayıpları, sezon sonunda daha kötü sonuçlar doğurur. O bakımdan artık bir çıkış, diriliş zamanı bence..

Transfer dönemini artık sona erdi ve ilk devre bu kadrolarla götürülecek. İyi kadro kuran zaten aldığı sonuçlardan görülmekte.. Sezon sonu da o ekipler hedefine ulaşacak. Köklü ekibimiz ise şuan durumu hiç de iyi değil..

Ligde geride kalan 5 maçta sadece Bolu deplasmanında alınan galibiyet var. Maalesef ardından oynadığı 5 maçı da kaybetmesi işi daha kötü duruma düşürdü. Ayrıca geçtiğimiz hafta teknik direktörün maç sonu kırmızı kart görmesi, oynanacak iki maçta sahada takımını yalnız bırakması anlamına gelir. İş ciddi.. Peş peşe alınan 5 yenilgi ve giden 15 puan.. Umarız bundan sonra bir çıkış yakalanır.

Evet! Bir başlangıç lazım ve bu başlangıcın bu hafta olmasını temenni ediyoruz.. Başarılar..