(İLK HABER)- Caner Cindoruk, dizide kızını canlandıran Mina Koyuncular’la birlikte. Çiftin arasında 15 yaş fark var.
Bu aşk magazine bomba gibi düşecek! Aldığım duyumlara göre ünlü oyuncu Caner Cindoruk, rol aldığı dizide kızını canlandıran genç yetenek Mina Koyuncular ile aşk yaşıyor! 

Çiftin arasındaki yaş farkı ise dikkat çekiyor. 28 yaşındaki Mina Koyuncular ile 43 yaşındaki Caner Cindoruk’un arasında 15 yaş fark var.

İkili, setten gerçek hayata sıçrayan aşklarını büyük bir gizlilik içinde tutuyor. Caner Cindoruk’un, genç yeteneğin hem performansından hem de güzelliğinden oldukça etkilendiği dile getirilirken, Mina Koyuncular’ın da deneyimli oyuncunun kendisine sette rehberlik etmesinden büyük mutluluk duyduğu söyleniyor. Belli ki bu rehberlik zamanla aşka dönüşmüş. Ancak Caner Cindoruk’un, dizide kızını canlandıran oyuncuyla anılmasının yapımı kötü etkileyeceğini düşünerek, ilişkiyi saklamak istediği gelen bilgiler arasında. 

Çağla Şikel ve Naci Gönenli evlilik kararı aldı mı? Çağla Şikel ve Naci Gönenli evlilik kararı aldı mı?

Ekran görüntüsü 2023-09-01 165532

MİNA KOYUNCULAR KİMDİR?

Gerçek ismi Amina Eylül Koyuncular olan oyuncu, 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Uzun süredir İstanbul'da yaşatan Koyuncular, oyunculuğa lise yıllarında başladı.
Oyunculuğa genç yaşta başlayan Mina Koyuncular, 2019 - 2020 yıllarında ATV'de yayınlanan Focus Film imzalı 'Beni Bırakma' dizisinde rol aldı. Bu dizide canlandırdığı Leyla karakteriyle büyük beğeni topladı.

2021 yılında ATV'de yayınlanan ÜS Yapım imzalı 'İkimizin Sırrı' dizisinde ise Gonca karakterine hayat verdi. Show TV'de yeni başlayan Maviye Sürgün dizisinde Azra Tarhun karakterini canlandıran oyuncu, pek çok farklı projede yer aldı.

73e02340b0a258180e1a6bf929193906