ibrahim Baysal

ASKİ Genel Kurul'unda konuşan Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay ise, ASKİ’ye Pozantı’da su deposu yenilediği için teşekkür etti.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın, Tekir’in alt yapısının bitirilmesi sözünü hatırlatan Çay, Tekir’in dışkı kokusuna terk edildiğini öne sürdü. Vidanjörün artık yeterli olmadığını belirten Çay, yüksek katlı binaların yapılmasında depolama alanı kontrol edilmediğinden foseptik konusunda sıkıntılar yaşandığını aktardı.

Sahneleriyle olay olan dizinin başrol oyuncuları Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu hakkında sözlendiler iddiası Sahneleriyle olay olan dizinin başrol oyuncuları Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu hakkında sözlendiler iddiası

Çay, “Tekir’de kuyu suyu kullanılıyor. Özellikle Kasım Ayı’nın sonunda sular kesildiğinde kuyu suyu kullanıyor. Mebranlar yapılmadığı için foseptiklerin sızmalar oluyor” dedi.

Zamanında olan sızmalar nedeniyle bazı çeşmelerin içme sularına karıştığını iddia etti. Çay, bu çeşmeleri tespit ettiklerini ve üzerine su içilmez yazısı astırdığını anlattı. Çay, Tekir’in bu soruna çözüm beklediklerini dile getirdi.