İBRAHİM BAYSAL

Yılmaz: AK belediyecilikle yönetilen bin 41 belediyemiz var Yılmaz: AK belediyecilikle yönetilen bin 41 belediyemiz var

ADANA (İLKHABER) - Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, ilçenin tamamında hizmet seferberliği başlattı. Temizlik, park bahçe, çevre düzenlemesi ve yol yapım çalışmalarıyla Ceyhan'ı daha yaşanılır bir şehir haline getirmek için çalışan Başkan Erdem, Cumhuriyet Mahallesi'ndeki 124. Sokaktaki yol yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Erdem, çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirterek, "Ceyhan'ın tamamında eksiksiz hizmet üretme hedefimizden asla şaşmıyoruz. İlçemizde insan öncelikli, sosyal belediyecilik eksenli çalışmalarımız kapsamında yolların, sokakların, kaldırımların, park ve bahçelerin, çevrenin düzenli, sağlıklı ve sürdürülebilir bir yapıya kavuşması için çalışıyoruz" dedi.

Cumhuriyet Mahallesi'nde komşularıyla da bir araya gelen Başkan Erdem, sorunlarını, görüş ve önerilerini dinledi. Başkan Erdem, "Ceyhanımız için üretmek, şehrimizi güzelleştirmek üzere hazırladığımız tüm projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. Belediyemizin tüm birimleriyle ve halkımızla elbirliğiyle planladığımız hizmetlerimizi aksatmadan ilerliyoruz" diye konuştu.

Başkan Erdem, Ceyhan'daki hizmetlere sahip çıkan tüm hemşehrilerine de teşekkür etti.