NİLGÜN TAZE

ADANA (İLKHABER)- Ceyhan'da 30 Ağustos Zafer Bayramı, Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen Koray Avcı konseriyle kutlandı. Binlerce Ceyhanlı, sanatçının şarkılarıyla coşku dolu anlar yaşadı.

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, konserde yaptığı konuşmada, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın önemine vurgu yaparak, "30 Ağustos şandır, 30 Ağustos şereftir. 30 Ağustos, onurlu bir milletin en büyük zaferidir. Zaferin kutlu olsun Ceyhanım, zaferin kutlu olsun Türkiyem" dedi.

CEYHAN 30 AĞUSTOS KONSERİ (2)

Konser boyunca coşkulu bir şekilde sanatçı Koray Avcı'nın söylediği şarkılara, türkülere eşlik eden binlerce Ceyhanlı, Zafer Bayramı kutlamasını şölene dönüştürdü.

CEYHAN 30 AĞUSTOS KONSERİ (8)

Başkan Hülya Erdem, “30 Ağustos Zafer Bayramı, bir ulusun yeniden dirilişinin tüm dünyaya asil bir kanıtıdır. Mustafa Kemal Atatürk başkomutanlığındaki atalarımız Türkiye Cumhuriyeti toprakları üzerinde emelleri olan işgalcilerin heveslerini kursağında bırakmıştır. Bugün Zafer Bayramımızın 101. Yıldönümünü kutluyoruz. Mustafa Kemal’in torunları olarak, ‘O’nun ilke ve devrimleri ışığında ilerleyen Ceyhanlılar olarak onurluyuz, gururluyuz” diye konuştu.

CEYHAN 30 AĞUSTOS KONSERİ (13)

Başkan Erdem, konser sonunda Koray Avcı'ya Ceyhanspor forması ve çiçek takdim etti.

CEYHAN 30 AĞUSTOS KONSERİ (1)

CEYHAN 30 AĞUSTOS KONSERİ (12)

Zeydan Karalar’dan Türker İnanoğlu’na duygulandıran ziyaret Zeydan Karalar’dan Türker İnanoğlu’na duygulandıran ziyaret

Ceyhan Belediyesi'nin organizasyonuyla hafta boyunca 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlenecek.