NİLGÜN TAZE

ADANA (İLKHABER)- Çukurova Belediyesi, 65 yaş üstü vatandaşlara ücretsiz fizik tedavi hizmeti vermeye başladı. Belediye Başkanı Soner Çetin, Sağlık İşleri Müdürlüğünü ziyaret ederek 65 yaş üzeri vatandaşlara ücretsiz fizik tedavi hizmeti veren fizyoterapistlerden çalışmalar hakkında bilgi aldı, tedavi için gelen vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulunarak verilen hizmetten memnun olup olmadıklarını sordu.

Başkan Çetin, “Arkadaşlarımız burada 65 yaş üzeri vatandaşlarımıza ücretsiz fizik tedavi hizmeti veriyor. Hemşehrimiz telefonda arayarak randevu alıyor, belirtilen saatte geliyor ve tedavisi oluyor. Ayrıca yürüme zorluğu olan, buraya gelmesi zor olan hemşehrilerimizin de ayağına gidiyoruz. Hemşehrimiz her nerede ise adresi alınıyor ve uzman ekibimiz vatandaşımızın evine giderek hizmeti veriyor” dedi.

Beynindeki tümör "konuşarak" çıkarıldı Beynindeki tümör "konuşarak" çıkarıldı

Fizik tedavi biriminin son model cihazlarla donatıldığını ve uzman bir ekiple bu hizmetin verildiğini söyleyen Başkan Çetin, fizik tedavi hizmeti almak isteyen vatandaşların mesai saatleri içerisinde belediyenin 03222396565 numaralı telefonu arayarak 1255 dahili numaradan randevu alabileceğini açıkladı.

Çukurova Belediyesi, 65 yaş üstü vatandaşlara ücretsiz olarak sunacağı fizik tedavi hizmeti ile vatandaşların sağlıklarına kavuşmasına katkıda bulunmayı ve yaşam kalitelerini artırmayı hedefliyor.