Serhat ŞANLI

Bitexen Adana 1954 FK, liderliğini sürdürmek için Çatalca'da Bitexen Adana 1954 FK, liderliğini sürdürmek için Çatalca'da

ADANA (İLKHABER) - Tam 20 yıl sonra yeniden düzenlenecek olan TSYD Adana Şubesi Kupası’nı almak isteyen Sultanlar Ligi ekibi Çukurova Belediyesi Spor Kulübü, yoğun mesai yapıyor. Karayolları, PTT SK, Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop ile birlikte turnuvada yer alan Çukurova’nın Sultanları, Cuma günü ilk maçında saat 16.00’da Karayolları SK ile karşılaşacak.

Çukurova ekibi, ASKİ Atatürk Spor Salonu’nda günü iki antrenmanla tamamlayıp güç depolan Çukurova ekibi, Başantrenör M. Umut Uysal yönetiminde gerçekleştirilen çalışmalar sürerken, dün yapılan antrenman yaklaşık 1 buçuk saat sürdü. Antrenmanda ısınma ve koordinasyon hareketlerinin ardından topla çalışmalar yapıldı.  Antrenman manşet ve pas çalışmasıyla son buldu.

sultanlar (5)-1

15 Eylül Cuma günü başlayacak olan turnuvanın ilk maçı saat 16.00’da Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop ile PTT FK arasında oynanacak. Aynı gün saat 18.00’de ise Çukurova Belediyesi SK ile Karayolları karşı karşıya gelecek.

Turnuvanın ikinci günü 16 Eylül Cumartesi günü ilk maç saat 13.30’da Karayolları ile Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop arasında ve ikinci maç saat 16.00’da Çukurova Belediyesi SK – PTT SK şeklinde olacak.

Son gün ise 17 Eylül Pazar günü saat 13.00’de PTT SK – Karayolları SK ve saat 15.00’te Çukurova Belediyesi SK – Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop arasında olacak.

Bu arada turnuvanın biletleri bugün saat 15.00’te satışa çıkıyor. Passo Mobil ve www.passo.com.tr adresinde satışa sunulacak bilet fiyatları 20 TL olarak belirlendi. Bununla birlikte seyirciler tek biletle aynı gün iki maç izleyebilecek.