Ahmet AKDENİZ
ADANA (İLKHABER)-Adana Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül ayı oturumlarını gerçekleştirecek. Eylül ayı oturumları öncesi Cumhur İttifakı meclis üyeleri MHP Adana İl Başkanlığı’nda bir araya geldi. MHP İl Başkanı Yusuf Kanlı, Ak Parti İl Başkanı Ozan Gülaçtı, Adana Büyükşehir Belediye Meclisi Ak Parti Grup Başkan Vekili Vedat Gündoğan, MHP Grup Başkan Vekili Cemal Demirdağ ve diğer meclis üyelerinin hazır bulunduğu istişare toplantısında görüşler aktarıldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener: "Özgür Özel randevu istedi, ben de verdim" İYİ Parti Genel Başkanı Akşener: "Özgür Özel randevu istedi, ben de verdim"

Eylül ayı oturumlarında gündeme gelecek maddeler ele alındı. Maddeler üzerinde görüş alış verişinde bulunan Cumhur İttifakı üyeleri toplantılarını hatıra fotoğraflarının çektirilmesiyle tamamladı.
Adana İl Başkanlığı hesabından yapılan bilgilendirme paylaşımında ise şu ifadelere yer verildi;
“İl Başkanımız Sayın  Yusuf Kanlı, Ak Parti İl Başkanı Ozan Gülaçtı, il başkanlığımızda Büyükşehir Belediye Meclis toplantısı öncesinde istişarede bulundular. Adana'mızı seviyoruz, şehrimiz için çalışıyoruz.”