Aydın Gökçeoğlu

İLKHABER- Cumhurbaşkanı Erdoğan, 14 Mayıs seçimlerinden sora deprem bölgesine yaptığı ziyaretler çerçevesinde bugün de Hatay’a geldi.

Hatay’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı 30 bin kişinin olduğu coşkulu bir kalabalık karşıladı.

Konuşmalarına siyasi tercihi ne olursa olsun 14 Mayıs’ta sandığa giden Hataylılara teşekkür ederek başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘’Sizler her zorluğa rağmen istikbalinize sahip çıktınız. Hayata yeniden sarıldınız. Sizler kendi dipsiz karanlığına milletimizi de sürüklemek isteyen koltuk sevdalılarına pirim vermediniz. ‘’dedi.

Birileri gibi Milletimize parmak sallamak yerine kusurlarımızı düzeltmeye çalışıyoruz

Biz sandıktan ne sonuç çıkarsa çıksın milletimizi suçlamıyoruz, Hele de depremde kardeşlerini kaybeden vatandaşlarımızı siyasi tercihlerinden dolayı ayrımcılık yapmak onları kaldıkları yerlerden kapı dışarı etmek aklımızın köşesinden geçmez. Bugüne kadar olduğu gibi yine aziz milletimizin iradesine saygı göstererek ülkeye hizmet yolculuğumuza devam ediyoruz. Milletimize parmak sallamak yerine kusurlarımızı düzeltmeye çalışıyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

AW895652_03

Yeni kabine üyelerinin belli olmasının ardından ihracatçılar değerlendirmelerde bulundu Yeni kabine üyelerinin belli olmasının ardından ihracatçılar değerlendirmelerde bulundu