banner6

“Ülkemizin güçlenmesi ekonomimize bağlı”

“Ülkemizin güçlenmesi  ekonomimize bağlı”

ADANA (İLKHABER) - TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca, “Ülkemizin güçlenmesi, ekonomimizin güçlenmesine bağlıdır” dedi.

Antalya’nın Alanya ilçesinde düzenlenen TÜMSİAD Genel İstişare Kurulu toplantısında konuşan Başkan Kutluca burada çeşitli değerlendirmelerde bulundu.

 Kutluca, TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan’ın, her fırsatta birlik ve beraberlik mesajı verdiğini hatırlatarak kendisine teşekkür etti.  Kutluca, 2019 yılının daha verimli geçmesi için,  yeni projeler eşliğinde üretim, istihdam ve ihracata yönelik çalışmalar yapılması gerektiğini tavsiye ettiğini, sanayicilerin yanı sıra, KOBİ’lere de çok büyük görevler düştüğünü hatırlatarak, “Bu ülke hepimizin,  çok çalışmalıyız” şeklinde konuştu.

“Ülkemizin güçlenmesi, ekonomimizin güçlenmesine bağlıdır” diyen TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca,   Genel İstişare Kurulu Toplantısında kendisine eşlik eden yönetim kurulu üyelerinden Tekin Işık, Melih Sarıkodal, Hakan Çakmak, M.Sercan Delice, Yusuf Kara, Rıdvan Akın ve İsrafil Sarban’a katılımlarından dolayı da teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019, 14:38

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42