Son yıllarda büyük sıkıntı yaşayan ve özellikle sezon sonlarında düşme riski ile karşı karşıya gelen Adanaspor, geride kalan 4 haftada da yine kötü bir grafik çizdi. Sezona Bolu deplasmanında alınan galibiyetle başladı ancak ardından çıktı üç maçı da kaybetti. Ayrıca alabileceği maçları kaybetti bence..

Adanaspor’un kadrosunda eksikle var ve özellikle forvet hattı sıkıntılı.. Yeni alınan futbolcuları daha göremediğimizden nasıl olacağını da kestirmek zor.. Ancak kadroda yer aldıklarında görebiliriz. Ayrıca santrafor oyuncusu dün Samuel Tetteh ile yollarını ayırdıklarını paylaştılar.

Aslında Tetteh’den öyle pek bir verim de alınmadı. O bakımdan gidişatı çok bir değişiklik yaratmayacaktır. Önemli olan forvet hattını güçlendirmeleri ve transfer dönemi bitmeden çözüm bulunması çok önemli..

Ayrıca iyi bir kaleciye de ihtiyaçları var. Orta saha için de bir isim alınsa kötü olmaz bence.. Bu gidişat hiç de iyi değil.. Sezon sonu yine kabus görmek istemiyorlarsa ivedilikle kadronun tamamlanması gerekir diye düşünüyorum.

Şimdi milli maçlar nedeniyle 11 günlük bir verildi ve bu ara Adanaspor için fırsat arası olarak düşünülebilir. Yeni transferlerin uyumu ve teknik direktörün sistemini oturtması için tam da bir fırsat..

Evet! Milli maç arası, fırsat arası olsun ve ara sonrası daha iyi bir Adanaspor görmek tüm kentin isteği.. Ara sonrası iyi bir çıkış ile üst sıralara tırmanmak gerekir. Çünkü sezon sonu aynı sıkıntıyı yaşamalarını istemeyiz. Başarılar..