banner6

Ak Parti'den lösemili çocuklara moral ziyareti

AK Parti Çukurova İlçe Kadın Kolları Başkanı Aslı Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Onkoloji Bölümü'nde tedavi gören lösemi hastalarını ziyaret etti. Aralarında çocuk hastaların da bulunduğu lösemilerle yakından ilgilenen AK Partili kadınlar, "Geçmiş olsun." dileklerinde bulunurken çeşitli hediyeler dağıttı.

Ak Parti'den lösemili çocuklara moral ziyareti
Ak Parti’den lösemili çocuklara moral ziyareti

 

ADANA(İLKHABER) – AK Parti Çukurova İlçe Kadın Kolları Başkanı Aslı Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Onkoloji Bölümü’nde tedavi gören lösemi hastalarını ziyaret etti. Aralarında çocuk hastaların da bulunduğu lösemilerle yakından ilgilenen AK Partili kadınlar, “Geçmiş olsun.” dileklerinde bulunurken çeşitli hediyeler dağıttı.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı  Prof. Dr. Atilla Tanyeli  ziyaretçilere hastalık ve hastalarla ilgili çeşitli bilgiler verdi. Tanyeli, kanser ve kan hastalıklarında, kemik iliği nakli ve kök hücre naklinin en önemli tedavi olduğunu dikkat çekerken,“Lösemi hastalığı bulaşıcı değil, tedavi edilebilen bir hastalıktır.” dedi.

Ziyaretde duygu dolu anlar yaşayan AK Parti Çukurova il Kadın Kolları Başkanı Aslı Çelik de hastanede buruk bir sevinç yaşadıklarını kaydetti. Çelik, “Hastalarımızla ilgili üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirmek için hazırız. Bir nebze de olsa lösemili kardeşlerimize yardımda bulunmak onları sahip çıkmak bizlere mutluluk ve huzur verecektir.”diye konuştu.  

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren lösemi hastaları da partililere kendilerine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti. Hastalar ilk kez bir parti yöneticilerinin kendilerini unutmayarak ziyaret etmelerine çok sevindiklerini söylediler.  

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42