banner6

Asayiş uygulamasında gülümseten diyalog

Adana’da gerçekleştirilen asayiş uygulamalarında gülümseten diyaloglar yaşandı. Emniyet Müdürü Doğan İnci’ye “Dayı" diyen çocuğa, Emniyet Müdürü İnci’nin de “Dayı” diyerek hitap etmesi görenleri gülümsetti.

Asayiş uygulamasında gülümseten diyalog

İbrahim Baysal

Özel Haber

ADANA (İLKHABER)-Adana’da gerçekleştirilen asayiş uygulamalarında gülümseten diyaloglar yaşandı. Emniyet Müdürü Doğan İnci’ye “Dayı" diyen çocuğa, Emniyet Müdürü İnci’nin de “Dayı” diyerek hitap etmesi görenleri gülümsetti.

Adana İl Emniyet Müdürlüğü tarafından kent genelinde asayiş uygulaması yapıldı. Yapılan asayiş uygulamalarına Adana İl Emniyet Müdürü Doğan İnci katıldı. İnci uygulama yapan polisleri izleyen bir çocuğun olduğunu fark etti. Hemen çocuğun yanına giden İnci, çocuğa, ‘Ne yapıyorsun burada sen. Bu ağabeylere mi bakıyorsun’ diye sordu. Çocuk İnci’ye, ‘Yok geçiyordum’ şeklinde yanıt verdi.

BU YAKIŞIKLI KİM?

İnci polis ağabeylerinin ‘bu yakışıklı kim’ diye sorduklarını çocuğa söyleyince, çocuk ise ‘Yok dayı nerem yakışıklı” şeklinde cevap verdi. Bunun üzerine İnci çocuğa, ‘Dayı sen var ya iyi yakışıklısın. Nerelisin?’ diye soru sordu. Çocuk Bitlisli olduğunu söyledi.  İnci çocuğa, ‘Maşallah yakışıklısın ama bir berbere git’ dedi. Gülümseten sohbet ardından çocuk uygulama yapılan alandan ayrıldı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER