banner6

Başkan Ay A takımını kurdu

AK Parti Adana 7. Olağan İl Kongresi'nin ardından İl Başkanı Mehmet Ay başkanlığında oluşan yeni yönetimde görev dağılımı yapıldı. 

Başkan Ay A takımını kurdu

 ADANA(İLKHABER)-AK Parti Adana 7. Olağan İl Kongresi'nin ardından İl Başkanı Mehmet Ay başkanlığında oluşan yeni yönetimde görev dağılımı yapıldı. 

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Mehmet Ay, son derece aktif bir yönetim kurulunun ardından yine çok hassas davranarak il yürütme kurulunu oluşturduklarını belirterek "Geride bıraktığımız bir yılı aşkın sürede, pandemi sürecine rağmen yaptığımız başarılı çalışmalarla, Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere siyasi büyüklerimizin teveccühüne mazhar olduk. Bundan sonra da bu gurur ve aynı inançla AK davamızın bayrağını Adana'mızda daha da yükseklere çıkarmanın gayreti içerisinde olacağız. 

Adana'mızı Cumhur İttifakının ve AK Parti'mizin kalesi yaparak bir başarı hikayesi yazacağız" dedi.

AK Parti Adana İl Yürütme Kurulu şu isimlerden oluştu:

İl Başkanı Mehmet Ay başkanlığında oluşan Yönetim Kurulu’nda,  İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığına Faruk Aytek, 

Teşkilat Başkanlığına Aslı Çelik, Seçim İşleri Başkanlığına Kasım Pamuk, Tanıtım ve Medya Başkanlığına Aytekin Uçar, Dış İlişkiler Başkanlığına İsa Bozkurt, Sosyal Politikalar Başkanlığına Emine Karaköse, Yerel Yönetimler Başkanlığına Kürşat Akpınar, Ekonomik İşler Başkanlığına Muhittin Çolak, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığına Salih Sarı, Mali ve İdari İşler Başkanlığına Hasan Aydın, ArGe Başkanlığına Hazal Dizman, İnsan Hakları Başkanlığına M. İslam Bünül, Çevre Şehir ve Kültür Başkanlığına Ayşegül Çevik ve İl Sekreterliğine ise Esmehan Işık getirildi. 

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42