banner6

Başkan Şahin güven tazeledi

Yozgatlılar Kültür Yardımlaşma Dayanışma Derneği Genel Kurulu gerçekleştirildi

Başkan Şahin güven tazeledi

Başkan Şahin güven tazeledi

 

ADANA(İLKHABER) – Adana’daki Yozgatlıları bir araya toplamak amacıyla Kurulan Yozgatlılar Kültür ve Yardımlaşma, Dayanıyşma Derneği’nin genel kurulu yapıldı. Av. Musa Şahin, üyelerin oyunu alarak tekrar başkan seçildi.

Sivil toplum kuruluşları arasında hatırı sayılır bir güce sahip olan Derneğin, Hayal Sofrası’nda gerçekleştirdiği ilk genel kurulu büyük bir olgunluk içerisinde yapıldı.

Tek listenin sunulduğu genel kurulda, yönetim kurulu Ömer Üner, Nuh Aslan, Abdullah Hacıoğulları, Hasan Yücel’den oluştu. Denetim kurulu üyeliklerine de Nazif Özdemir, Recep Eroğlu ve Nurullah Yılmaz seçildi.

Yozgatlılar Kültür Yardımlaşma Dayanışma Derneği Başkanlığına tekrar seçilen Av.Musa Şahin, “Yeni dönemimizde adımıza yakışır bir bina tuttuk, hizmetlerimize Ulu Camii karşısı Ramazanoğlu İş Merkezi’nde devam edeceğiz. Yozgat ve Yozgatlı adına Adana’da her tür sosyal, ekonomik ve kültürel alanlarda söz sahibi olacağız. Piknik organizasyonlarıyla da hemşehrilerimizi bir araya getireceğiz.”dedi.

Konuşmanın ardından derneğin kurulması için büyük çaba harcayan Mahmut Çapanoğlu ve Nazif Özdemir’e emeklerinden dolayı plaket verildi. Mahmut Çapanoğlu derneğin sürekli Fahri Başkanı ilan edildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER