banner6

Bozan’dan tesisleşme müjdesi

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Ahmet Bozan, “En büyük sıkıntımız olan tesisleşme konusunda büyük adımlar geliyor. Bunun buradan müjdesini veriyorum.” dedi.

Bozan’dan tesisleşme müjdesi

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER)- Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Ahmet Bozan, “En büyük sıkıntımız olan tesisleşme konusunda büyük adımlar geliyor. Bunun buradan müjdesini veriyorum.” dedi.

15. Olağan Genel Kurul toplantısında yeniden başkanlığı seçilen Ahmet Bozan,   Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Sosyal Tesisleri’nde basın toplantısı düzenleyerek, yeni yönetimini kamuoyuna tanıttı. Gerçekleşen toplantıya çok sayıda basın mensubu katıldı.  Toplantıda konuşan Başkan Ahmet Bozan, amatörün birlikteliği çok önemli olduğunu söyledi.  Yeni dönemde de bunu başararak Adana Amatör Sporu güçlü bir pozisyona getirerek yollarına devam edeceklerini belirten Bozan, çalışmaların sürdüğünü aktardı.

YENİ BİR DÖNEM

Spor kamuoyuna müjdede veren Başkan bozan, “Birlikteliğin ve tesisleşmenin üst seviyeye çıkacağını yeni bir dönem olacak. Gençlik Spor İl Müdürlüğümüz ve belediyelerin tesisleşme konusunda büyük katkısı olacağını düşünüyorum. En büyük sıkıntımız olan tesisleşme konusunda büyük adımlar geliyor. Bunun buradan müjdesini veriyorum. Yeni il müdürümüz Muzaffer Çimtimar, geldiği günden beri sıkı çalışıyor, yeni tesislerle ilgili çalışmaları kendisi daha detaylarıyla yakında açıklayacaktır” dedi.

KONGREMİZ DOSTANE GEÇTİ

Kongre ile ilgili görüşlerini paylaşan Başkan Bozan,  pandemi şartları gözetilerek 5 Ocak Fatih Terim Stadı’nda gerçekleştirdikleri genel kurula bugüne kadar görülmemiş oranda büyük bir ilgi gösterildiğini anlattı.  Kongreyi dostane bitirdiklerini kaydeden Başkan Bozan, “Hiç olmadığı kadar yoğun bir katılımın olduğu kongre yaşadık. Amatör spor kamuoyunun güzel düşünceleri, eylemleri ile sağ salim, dostane bitirdik. Genel kurula katılan Adana amatörün değerli delegelerine teşekkür ederim.” diye konuştu.

ÇALIŞMALARA BAŞLADILAR

 Arkadaşlarının kendi alanlarında çalışmalara başladıklarını vurgulayan Başkan Bozan, “3 yıllığına seçilmiş bir ekip olarak elimizden geleni yapmak için çalışmalara şimdiden başladık. Ramazan Çimen kardeşime de başarılar diliyorum. Dostane düşüncelerine teşekkür ediyorum. Görev bölümünü yaptık, arkadaşlarımız kendi alanlarında çalışmalarına başladılar. Kongreden sonra yönetimin ve arkadaşlarımızın yükünün sorumluluğun ağır olduğunu biliyoruz, üstesinden geleceğiz. Daha geniş katılımlı bir yönetim sergileyeceğiz. Aylık geniş katılımlı toplantılarda bilgilendirmelerimizi çalışmalarımızı yürüteceğiz”  ifadelerini kullandı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42