banner6

Bu düğün çok konuşulur

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Baş Müdürü Ali Önal dillere destan bir düğünle oğlunu evlendirdi. Ali Önal’ın Avukat oğlu Mustafa ve Aslı Önal’ın nikahlarını ise Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar kıydı. Düğün törenine çok sayıda davetli katıldı.

Bu düğün çok konuşulur

ADANA (İLKHABER) - Adana’da bugüne kadar yapılan düğünlerin tamamını geride bırakacak bir düğün gerçekleşti. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Baş Müdürü Ali Önal, Avukat oğlu Mustafa Önal için muhteşem bir düğün töreni gerçekleştirdi.

KARALAR NİKÂH CÜZDANINI GELİNE VERDİ

Seyhan Oteli’nde gerçekleşen düğün töreninde Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Mustafa ve Aslı’nın nikâhlarını kıydı ve genç evlilere ömür boyu mutlu olmalarını diledi. Kıyılan nikâh sonunda Karalar evlilik cüzdanını gelin Aslı Önal’a verdi. Çukurova Üniversitesi BALCALI Hastanesi Baş Müdürü Ali Önal, yakışıklı Avukat oğlu Mustafa’yı, Adana’nın en güzel kızlarından Aslı ile Seyhan Otelinde evlendirdi.  Önal bir baba olarak mutlulukların en büyüğünü yaşadı. Mustafa ve Aslı’nın düğünü Adana’da çok konuşulacağı benziyor.

600 DAVETLİ İLE TEK TEK İLGİLENDİ

Seyhan Balo Salonunda gerçekleşen düğüne 600 seçkin davetli katıldı. Davetliler, Mustafa ve Aslı’nın düğün törenine katılmaktan onur duydular. Genç evlilerin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Genç evliler düğün sonuna kadar babaları Ali Önal gibi masaları tek tek gezerek davetlilere hoş geldin dediler. Ali Önal’ın oğlu Mustafa ve gelini Aslı’nın düğün törenlerine, Yargıtay Üyeleri, Yargıtay Savcıları, Danıştay Üyeleri, Sayıştay Üyeleri, Muhasebat Denetmenleri, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Akay, Adana Milletvekilleri Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin, Ayhan Barut ve Burhanettin Bulut, CHP İl Başkanı Mehmet Çelebi ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Dardağan ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı, Demirspor yönetim kurulu üyesi Tekin Taylancı, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Mustafa Kibar ve eşi, Çukurova Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Yalçın Kekeç ve eşi, Balcalı Hastanesi Baş Hekimi Tamer Cevat İnal, Baş Hekim yardımcıları, Çukurova Üniversitesi Öğretim üyeleri ve öğretim elemanları, Adana Esnaf Odaları Birlik Başkanı Nihat Sözütek, Esnaf Odaları başkanları, Kooperatif başkanları, Cumhuriyet Savcıları, Hakimler, Gazete sahipleri ve gazeteciler, Adana’nın ünlü iş adamları, Eski Seyhan ve Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan ve Belediye Meclis üyeleri katıldı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER