banner6

Dalyan ailesinin mutlu günü

AK Parti Adana İl Başkan Yardımcısı ve sevilen iş insanı Bülent Dalyan'ın oğlu Mühendis Cahit Dalyan ile Fizyoterapist Gaye Nida Gökçeli muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Dalyan ailesinin mutlu günü

ADANA (İLKHABER) - AK Parti Adana İl Başkan Yardımcısı ve sevilen iş insanı Bülent Dalyan'ın oğlu Mühendis Cahit Dalyan ile Fizyoterapist Gaye Nida Gökçeli muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Genç çiftin düğün töreni, Seyhan Oteli Balo Salonu'nda yapıldı. Yüzlerce davetlinin katıldığı düğün töreninde Gaye Nida-Cahit çiftinin nikahını Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar  kıydı. Çiftin nikah şahitliklerini ise, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç ile İzmirli iş insanı Rıza Akça yaptı.

Başkan Karalar, çiftin evlenme cüzdanını takdim etmesi için AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Parti Sözcüsü Ömer Çelik'e takdim etti. Çelik de, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyerek cüzdanı  geline verdi.

Mutlulukları gözlerinden okunan gelin ve damat daha sonra ilk dansı yaptı.

Siyasetten iş dünyasına çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı düğün, nikah merasiminin ardından geç saatlere kadar devam etti. Adana türküleriyle eğlenen davetlilere gelin ve damadın aileleri ve arkadaşları da eşlik etti.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42