banner6

Demirtaş, kaymakamlarla bir araya geldi

Mahmut Demirtaş, ‘‘İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’’nın ardından ilçelerin genel durumunu ve ilçelerde gerçekleştirilen çalışmaları değerlendirmek amacıyla kaymakamlarla bir araya geldi.

Demirtaş, kaymakamlarla bir araya geldi

ADANA (İLKHABER)-Mahmut Demirtaş, ‘‘İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’’nın ardından ilçelerin genel durumunu ve ilçelerde gerçekleştirilen çalışmaları değerlendirmek amacıyla kaymakamlarla bir araya geldi.

Vali Demirtaş’ın başkanlığında ve ilçe kaymakamlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda; ilçelerde güvenliği sağlamaya yönelik yapılan çalışmalar ile ilçelere gerçekleştirilen ve gerçekleştirilmesi planlanan yatırımlar hakkında Vali Demirtaş’a bilgiler verildi.

Aldığı bilgiler doğrultusunda değerlendirmelerde bulunan Vali Demirtaş; ilçelerde gerçekleştirilen ve gerçekleştirilecek tüm kamu hizmetlerinin vatandaşların ihtiyaç ve beklentilerini karşılaması gerektiğini belirterek kaymakamlardan bu hususa dikkat edilmesini istedi. Tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla daima iş birliği içinde çalışmaya devam edeceklerini dile getiren Vali Demirtaş, yaptıkları çalışmalar için kaymakamlara teşekkür etti.

Toplantı, gündem değerlendirmesinin yapılması ve fikir alışverişinde bulunulmasıyla sona erdi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42