banner6

Develi Adana'dan Özel uçakla uğurlandı

Adana'da geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İsmail Hakkı Develi'nin naaşı, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ın talimatıyla tahsis edilen özel uçakla önceki akşam Sivas'a uğurlandı.

Develi Adana'dan Özel uçakla uğurlandı
Develi Adana'dan Özel uçakla uğurlandı


 

  ADANA (İHA) - Adana'da geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İsmail Hakkı Develi'nin naaşı, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ın talimatıyla tahsis edilen özel uçakla önceki akşam Sivas'a uğurlandı. 

  Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Yüreğir Kaymakamı Abdullah Dölek, Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk, Emniyet Müdürü Mehmet Avcı ile üst düzey bürokratların da bulunduğu uğurlama töreninde Develi'nin eşi Gülay Develi ile kızı Duygu ve oğlu Murat gözyaşlarına hakim olamadı.

  Genel Sekreter İsmail Hakkı Develi'nin naaşı ile eşi ve çocukları Adana Havalimanı'ndan  saat 20.00'de özel uçakla Sivas'a uğurlanırken, Büyükşehir Belediyesi ayrıca, cenaze törenine katılmak isteyenler için Sivas'a otobüsler tahsis etti.

  Bu arada, Büyükşehir Belediyesi'nin bazı üst düzey bürokratları cenaze hazırlıklarını yapmak üzere önceden Sivas'a gitti.

  Develi, dün Cuma namazından sonra Sivas'ta Aile Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

  

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER