banner6

DSP İlçe yönetimi istifa ederek CHP’ye katıldı

Başkan Arıkan, ‘CHP her geçen gün biraz daha büyüyor’

DSP İlçe yönetimi istifa  ederek CHP’ye katıldı

AYDIN GÖKÇEOĞLU

ADANA(İLKHABER)-Çukurova Belediye Başkanı ve CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan ile belediye başkan adayları Karaisalı’yı gezdi. Demokratik Sol Parti’den istifa ederek CHP’ye katılan ilçe yönetimin rozetlerini takan Başkan Arıkan, ‘Halkımız bize inanıyor ve güveniyor. Partimiz bu katılımlarla hem Karaisalı da hem Adana’da güçlenerek büyüyor’ dedi.

Çukurova Belediye Başkanı ve CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan, CHP İl Başkanı Orhan Sümer, CHP Kadın Kolları Başkanı Rukiye Çinkılıç, Seyhan ve Çukurova belediye başkan adayları Zeydan Karalar ile Avukat Soner Çetin, seçim gezileri kapsamında Karaisalı’ya gitti. CHP Karaisalı Belediye Başkan adayı İlhan Şahin’in seçim bürosunun açılışına katılan adaylar, Karaisalı halkının yoğun ilgisiyle karşılandı. Karaisalı’nın bir çok sorunu olduğunu ve belediye hizmetlerinden yeterince faydalanamadığından söz eden CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan, ‘Karaisalı’nın ve köylerinin çok ciddi bir şekilde su ve yol sorunu var. Biz bu sorunlarınızı çok iyi biliyoruz. Başkan adayı İlhan Şahin ile bu sorunlarınızın hepsini birlikte çözeceğiz. Karaisalı’nın yarım kalan otel inşaatını da çok kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız. Bize inanın ve güvenin’ dedi.

Demokratik Sol Parti’nin 17 yıldır Karaisalı İlçe Başkanlığı görevini yürüten Sami Aktaş ile yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili istifa ederek CHP’ye katıldı. Katılım töreninde ilçe başkanının rozetini takan Başkan Yıldıray Arıkan, ‘Bize inanan ve bize güvenen halkımızın partimize katlımı devam ediyor. Karaisalı’da gerçekleşen bu katılım hem belediye başkan adayımıza hem CHP’ye büyük bir güç katmıştır’ dedi.

Başkan Arıkan ve diğer belediye başkan adayları esnaf ziyaretleri ve toplantılar yaparak Karaisalı halkının sorunlarını dinledi.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2014, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42