banner6

Erdinç'ten destek

AK Parti Adana Milletvekili, Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Avukat Mehmet Şükrü Erdinç Kızılay Adana şube Başkanlığı tarafından organize edilen Dünya Kan Verme Rekoru denemesine destek verdi.

Erdinç'ten destek
Erdinç’ten destek

 

ADANA(İLKHABER) - AK Parti Adana Milletvekili, Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Avukat Mehmet Şükrü Erdinç Kızılay Adana şube Başkanlığı tarafından organize edilen Dünya Kan Verme Rekoru denemesine destek verdi.

Milletvekili Erdinç “Bugün burada İstasyon Meydanında ve 22 ayrı şubede verilen kanlarla 25 bin ünite kan verme rekorunu kıracağımıza inanıyorum. Kızılay Adana Şubesinin organize ettiği bu rekor denemesi tüm Türkiye’ye örnek olacak bir organizasyondur.  Bu noktada Adanalı hemşerilerimize büyük bir sorumluluk düşmektedir. Kan verme alışkanlığını kazanmalıyız. Çünkü kan hayat kurtarır. Kan yaşam için o kadar önemlidir ki günümüz teknolojisi kanın yerini tutabilen başka bir ilaç,  başka bir madde bulamamıştır. Ayrıca bu organizasyonu düzenleyen tüm Kızılay ekibini kutluyorum ve burada ki tüm Adanalılara hassasiyetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42