banner6

Fiat ile hayat yolunda

Şanlıurfa Fiat Önkol Genel Müdürü Önkol, Tofaş'ın günden günü büyüdüğünü belirtti ve ekledi

Fiat ile hayat yolunda
Fiat ile hayat yolunda

 

Sedat ATİLLA

ŞANLIURFA(İLKHABER) - Şanlıurfa Fiat Önkol Otomotiv Genel Müdürü Arif Önkol, Türk Otomotiv Fabrikası Tofaş’ın günden güne büyüdüğünü söyledi. Türkiye’de Tofaş-Fiat markasına olan ilginin her geçen gün arttığını belirten Fiat Önkol Otomotiv Genel Müdürü Arif Önkol, Tofaş’ın güçlenen Lanica ve Bünyesine yeni eklediği Jeep markasıyla birlikte ‘Premium Lig’de de yoluna devam edeceğini söyledi. Tofaş’ın büyüme sürecinin Şanlıurfa’ya da yansıdığına dikkat çeken Önkol, Şanlıurfa’nın en çok tercih edilen otomotiv markası Fiat’a vatandaşların ilgisinin her geçen gün arttığını vurguladı. Güncel kampanyalarla vatandaşı cezbeden Fiat markasının Şanlıurfa Bayisi Arif Önkol, Şanlıurfa’lıların Fiat markasına göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür etti. Fiat Önkol Otomotiv Genel Müdürü Önkol, Haziran ayı kampanyaları hakkında da bilgi verdi. Haziran ayı içerisinde kampanya yağmurunun olduğunu belirten Önkol ‘Vatandaşlarımızı showroomumuzda 3’yıl a varan vade ve 417’TL’den başlayan taksitlerle faizsiz fırsatların beklediğini belirtti. Arif Önkol Haziran ayı kampanyaları ile ilgili şu bilgileri verdi;

Fiat’tan Fırsatta 3.Boyut

Haziran ayında yok yok! 3 yıl’a varan vade ve 417 TL’den başlayan taksitlerle faiz yok. Fiat showroomumuza uğrayın, ister 15.000 TL 3 yıl % 0 faiz ister 20.000 TL 2 yıl % 0 faiz isterseniz de 30.000 TL 3 yıl 0.63 % faizli farklı kredi seçenekleri ile Yeni Linea, Linea Classic, Linea, Punto, Punto Evo ve Grande Punto modellerine sahip olun. Tercihinizi Panda, Fiat 500, Palio Sole veya Albea Sole modellerinden yana kullanan  Fiat kullanıcıları ise 15.000 TL  15 ay kredi %0 faizli kredi avantajından yararlanabilir. İster kredili ister nakit alın Yeni Linea’da 5.310 TL’ye, Linea Classic’de 5.340 TL’ye varan indirimlerle ile Haziran ayının çok cazip fiyatlara sahip. Hayatı hızlandıran ve eğlenceli hale getiren Yeni Fiat Punto’da ise Haziran ayında 28.860 TL’den başlayan çok özel fiyatlar Fiat Önkol showroomunda tüm vatandaşlarımızı bekliyor.

Bravo Alana Bravo

Şimdi Facebook üzerinden “Bravo Alana Bravo” uygulamasına girip kayıt yaptırın, anında Bravo araç alımında 1.500 TL indirim kazanın. Üstelik kampanyayı dilediğiniz sayıda arkadaşınıza önerin, hem arkadaşınız indirim kazansın, hem de siz “Oto Koruma” hizmeti kazanın. Hemen buraya tıklayarak kampanyaya kayıt yaptırın, katılın, kazanın! Sportmen ruhunu kendine has çizgilerinde saklayan Fiat Bravo’ya 37.980 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Ticaride Kurallar Değişiyor.

‘3 Yıl 0 Faiz ve ÖTV Yok’

 

Haziran ayında 3 yıl’a varan vade ve 417 TL’den başlayan taksitlerle FAİZ de yok, ÖTV de yok. Şimdi Fiat shoowrumumuza uğrayın, ister 15.000 TL 3 yıl % 0 faiz ister 20.000 TL 2 yıl % 0 faiz isterseniz de 30.000 TL 3 yıl 0.63 % faizli farklı kredi seçenekleri ile Fiat ticari araçlara sahip olun. İster kredili ister nakit alın Fiorino Combi, Fiorino Combimix, Doblo Classic Combi ve Yeni Doblo Combi modellerinde ÖTV’yi de ödemeyin! Yolcuların da sürücülerin de bir numaralı tercihi olan Ducato Minibüs'te de % 13 indirim ile seyahatleriniz bahar tadında olacak. Üstelik nakit alımlarda; tüm ticari araçlarda ilave % 6 indirim müşterilerimizi bekliyor.

İş’te Pratik, Yolda Ekonomik Fiat Pratico

 

Sınıfının en pratik kamyoneti Pratico her sokağa girer, her işin altından   kalkar. Üstelik Multijet motor teknolojisiyle her kilometrede tasarruf eder. Pratico, 32.290 TL peşin fiyatı veya 3 yıl sıfır faizli kredi fırsatıyla ayda sadece 417 TL taksitle işinizi de sağlama alır, cebinizi de. Ducato minibüs Mayıs ayı boyunca dev indirim fırsatıyla Fiat’ta. 3 yıl 0 faizli kredi yada 14.000 TL indirim ve 60.680 TL'den başlayan fiyatlarla.

 

Böyle Fırsatı Ancak Ducato Minibüs Taşır !

14.000 TL İndirim.

 

Ducato minibüs Mayıs ayı boyunca dev indirim fırsatıyla Fiat showroom'larında. 3 yıl 0 faizli kredi* yada 14.000 TL indirim ve 60.680 TL'den başlayan fiyatlarla. Ducato alırken de kazandırıyor, kullanırken de. Sizde Önkol Fiat showroom'una gelin, bu fırsatı kaçırmayın

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42