banner6

Göğer güven tazeledi

Sınırlı Sorumlu 59 Nolu Yeni Adana 100.Yıl Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi 2012 yılı Olağan Genel Kurulu, Regülâtör köprü yanında bulunan kooperatif merkezinde gerçekleştirildi.

Göğer güven tazeledi
Göğer güven tazeledi

 

 

ADANA(İLKHABER) - Sınırlı Sorumlu 59 Nolu Yeni Adana 100.Yıl Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi 2012 yılı Olağan Genel Kurulu, Regülâtör köprü yanında bulunan kooperatif merkezinde gerçekleştirildi.

Divan Başkanlığını Adana Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Mustafa Uslu’nun yaptığı Olağan Genel Kurul’da mevcut başkan Niyazi Göğer 10. kez güven tazeleyerek yeniden kooperatif başkanlığına getirildi. 

Başkan Niyazi Göğer burada yaptığı konuşmada, “Beni bu göreve yeniden layık gördükleri için kooperatif üyelerimizin hepsine çok teşekkür ediyorum. 113 ortak üyeli kooperatifimiz, Adanalıya en iyi hizmeti vermek için elinden gelen gayreti göstermektedir. Kooperatif başkanı olarak üyelerimizin her zaman ve her türlü sıkıntılarında yanlarındayım. Yönetimde olan olmayan tüm arkadaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde olamaya bundan sonrada devam edeceğiz.” dedi.

Yapılan kongreye, AK Parti Adana İl Halkla İlişkiler Başkanı Fahrettin Coşkun ve Sosyal İşler Başkanı Ayşegül Çalık misafir olarak iştirak ettiler.

Sınırlı Sorumlu 59 Nolu Yeni Adana 100.Yıl Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin Yönetim Kurulu asil üyeleri şu isimlerden oluştu; Orhan Olcan, Cemalettin Can, Ramazan Ergin, Hasan Ali Doğan, Hasan Temel ve Sabahattin Temel

Denetim Kurulu asil üyeleri; Ali Petekkaya, Ali Rıza Emli ve Serdar Aslan

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42