banner6

Gürkan'dan 'Demokrasi şölenine' davet

AK Parti Adana Milletvekili Av. Fatoş Gürkan, tüm Adanalıları, Cumartesi günü Başbakan Tayyip Erdoğan'ında katılacağı AK Parti il Kongresine davet etti.

Gürkan'dan 'Demokrasi şölenine' davet
Gürkan’dan ‘Demokrasi şölenine'davet

 

ADANA(İLKHABER) -  AK Parti Adana Milletvekili Av. Fatoş Gürkan, tüm Adanalıları, Cumartesi günü Başbakan Tayyip Erdoğan’ında katılacağı AK Parti il Kongresine davet etti. Milletvekili Gürkan, Başbakanın AK Parti Adana İl kongresine katılımının büyük bir şeref olalacağını belirtti.

Gürkan, yaptığı yazılı açıklamasında şunları kaydetti:

“Milletvekili Gürkan, “Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 5 Mayıs Cumartesi günü Adana’mıza teşrif edeceklerdir. Sayın Başbakanımız partimizin İl kongremizi şereflendirecek ve Adana’mıza kazandırılmış çok sayıda tesisin toplu açılışını yapacaktır. Türkiye genelinde partimizin tüm kongreleri bir demokrasi şöleni havasında geçmektedir. Birçok ayrıcalığı bünyesinde taşıyan partimiz bu yönüyle de diğer partilerden ayrılmaktadır. Sayın Genel Başkanımızın da ilimizi şereflendirmesi kongremizi çok daha özel ve anlamlı kılacaktır. 5 Mayıs 2012 Cumartesi günü saat 14.00 de Yüreğir spor salonunda gerçekleşecek olan ve Dünya Lideri ve Türkiye sevdalısı sayın Başbakanımızın onurlandıracağı kongremizde tüm Adanalı hemşerilerimizi aramızda görmek isteriz. Bir ömrü ülkesine adayan Başbakanımızı Adanalı hemşerilerimiz bağrına basacak ve tüm konukseverliğini gösterecektir.”

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER