banner6

Halk oyunları ekibi hedefini büyütüyor

Önce Adana, daha sonra bölge birincisi oldular, şimdi gözlerini Türkiye birinciliğine diktiler

Halk oyunları ekibi hedefini büyütüyor
Halk oyunları ekibi hedefini büyütüyor

 

 

  ADANA (İHA) - Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, girdiği yarışmalarda başarılarıyla dikkat çeken Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı'na bağlı Halk Oyunları Ekibini makamında kabul ederek, kutladı. 

  Ekibin şefi Nihat Sucu, Büyükşehir Belediyesi Halk Oyunları ekibinin önce Adana birincisini olduğunu daha sonra da Osmaniye'de yapılan bölge şampiyonasında birincilik elde ettiğini söyledi.

  Kazandıkları bu başarılarla Türkiye finallerine katılmaya hak kazandıklarını belirten Nihat Sucu, "İstanbul'da yapılacak yarışmalarda da Türkiye birincisi olmak istiyoruz. Bize verdiğiniz destek için size çok teşekkür ediyoruz. Her zaman yanımızda oldunuz, bize güç verdiniz" şeklinde konuştu.

  Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ise, ekip şefi Nihat Sucu ve tüm ekibi tek tek kutladı. Aldırmaz, "Aldığınız başarılı sonuçlar bize gurur veriyor. Hepinizi kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.

  Halk Oyunları ekibi üyeleri, bölge birinciliğinde kazandıkları kupayı da Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'a verdi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER