banner6

Hasan Hüseyin Türk’ün anne acısı

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti üyesi, TSYD Adana Şube Başkan Yardımcısı ve Adana Sportürk Gazetesi’nin imtiyaz sahibi Hasan Hüseyin Türk'ün annesi Dursun Türk vefat etti.

Hasan Hüseyin Türk’ün anne acısı

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER)-Çukurova Gazeteciler Cemiyeti üyesi, TSYD Adana Şube Başkan Yardımcısı ve Adana Sportürk Gazetesi’nin imtiyaz sahibi Hasan Hüseyin Türk'ün annesi Dursun Türk vefat etti.

Bir süredir yaşlılığa bağlı hastalıklarla mücadele eden Dursun Türk hayata gözlerini yumdu. Türk’ün ölümü çocukları ve yakınlarını üzüntüye boğdu. 87 yaşında 6 çocuk annesi merhume,  Adana Asri Mezarlığı’nda düzenlenen cenaze töreni ile toprağa verildi.

Dursun Türk’ün vefat haberini alan eş dost ve akrabaları Türk Ailesi’ni bu kötü günlerinde yalnız bırakmadı. Asri Mezarlığı’ndaki cenaze törenine katılanlar,  defin sonrası   Türk Ailesi’ne taziye dileğinde bulundu.  Cenazeye Adana Milletvekilleri Abdullah Doğru, Orhan Sümer, Ayhan Barut, Burhanettin Bulut, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, Eski Milletvekilleri Ziya Yergök, Hulusi Güvel, Zülfikar İnönü Tümer, CHP Çukurova İlçe Başkanı Ümit Atay, gazeteciler, spor camiası ile  dost ve akrabaları katıldı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42