banner6

Kadınlarla omuz omuza olacağız

Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, seçildiğinde kadınlar için hazırladıkları projeleri hayata geçireceklerini söyledi

Kadınlarla omuz  omuza olacağız

ADANA(İLKHABER) - Ak Parti Çukurova Kadın Kolları’nca düzenlenen etkinliğe dayanışma etkinliğine katılan Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, toplumun temeli olan kadınların asla ezilmediği, ayrımcılığa tabi tutulmadığı, horlanmadığı ve istismar edilmediği, şiddete maruz kalmadığı bir dünya oluşturmanın herkesin asli görevi olması gerektiğini söyledi. Torun, “Bu gerçek ışığında, analarımız, bacılarımız, kardeşlerimiz, tüm kadınlarımızla, Adana’ya hizmet yolunda kol kola omuz omuza yürüyeceğiz” dedi.

 

KADINLARIMIZA YÖNELİK PROJELERİMİZİ

HIZLA VE KARARLILIKLA GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ

Ak Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar ve Çukurova Belediye Başkan Adayı Cüneyt Karaarslan’ın da katıldığı etkinlikte konuşan Abdullah Torun,”Bizim yönetimimizdeki Büyükşehir Belediyesi, toplumumuzun temeli olan kadınlarımızın fikirlerine çok daha fazla önem verecek. Kadınlarımızın, ellerinin hamuruyla Adana’ya hizmet çalışmalarına çok daha aktif şekilde katılımlarını mutlaka sağlayacağız. Bu doğrultuda hazırladığımız Kadın Birimi, Aile Danışma Merkezleri, Kadın Koruma Merkezleri, Meslek Edindirme Merkezleri, Kadın Emeği Satış Noktaları, Kadın Kültür Evi, Kadınlar Lokali gibi çeşitli projelerimizi hızla ve kararlılıkla yaşama geçireceğiz” diye konuştu.

KADINLARIMIZIN DUYARLILIĞI

PROJELERİMİZDE REHBER OLACAK

Kadınların, toplumsal sorunlara karşı çok daha duyarlı ve sürekli hayatın içinde olduklarını kaydeden Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun,”Bizim belediyecilik anlayışımızda, kadınlarımızın yaşadıkları sorunların çözümü önemli bir yer tutuyor. Kadınlarımızın ve kentimizin sorunlarının halkımızla birlikte çözümü noktasında, katılımcı belediyeciliğe verdiğimiz büyük önem doğrultusunda, kadınlarımızın duyarlılıkları ve hassasiyetleri, projelerimizi gerçekleştirmede en önemli rehberimiz olacak. Belediye bünyesinde kuracağımız kadın birimi ile analarımızın, bacılarımızın, kardeşlerimizin, tüm kadınlarımızın, kentimizin sorunlarının çözümünde çok daha aktif rol almalarını sağlayacağız. Onların seslerine ve taleplerine daima kulak vereceğiz” şeklinde konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2014, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42