banner6

Kuyumculara kredi protokolü

Adana ESOB'a bağlı Adana Kuyumcular Esnaf Odası ile İş Bankası arasında kuyumcu esnafına yönelik kredi protokolü imzalandı.

Kuyumculara kredi protokolü
Kuyumculara kredi protokolü

 

ADANA- Adana ESOB’a bağlı Adana Kuyumcular Esnaf Odası ile İş Bankası arasında kuyumcu esnafına yönelik kredi protokolü imzalandı.

 

Kuyumcular Esnaf Odası’nda düzenlenen imza törenine İş Bankası Bölge Satış Müdürü Mehmet Özyıldırım ile Oda Başkanı Oğuz Başman, 2.Başkan Berkan Bugay ile ATO Meclis Üyesi, Oda Eski Başkanı Salih Talay ile İş Bankası yetkilileri hazır bulundu.

 

Protokol imza töreni sonrası konuşan Oda Başkanı Başman, ülkemizin en büyük bankalarından İş Bankası ile özellikle atölyelerinde yenilik yapmayı planlayan kuyumcu esnafının yararlanabileceği bir kredi protokolü imzalamaktan mutluluk duyduğunu ifade ederken, “Biraz geç kalmış bir girişim oldu. Altın üreticileri üzerinde Adana’da böyle bir faaliyete geçildi. Üyelerimizin menfaatine olacak şekilde, onlara bu sıkıntılı günlerimizde uygun şartlarda kredi için protokol imzaladık. Üyelerimizin menfaatlerine olan hizmetlere devam edeceğiz. İş Bankası yetkililerine de teşekkür ediyorum” dedi.

 

İş Bankası Bölge Satış Müdürü Özyıldırım da, Kuyumcular Esnaf Odası ile imzaladıkları yeni kredi protokolünün hayırlı ve uğurlu olmasını dilerken, oda üyelerinin başta altın işletme ve altın ihracat kredisi olmak üzere kredi ürünlerinden, özel koşullarda yararlanabileceklerini belirterek, kur korumalı (opsiyonlu) döviz kredisinin de protokol dahilinde sunulduğunu ifade etti.

 

Özyıldırım, 12 – 36 ay vadeli, günün koşullarına uygun faizlerle verilecek kredilerden isteyen her kuyumcu esnafının, dilediği şubelerine başvurup, evraklarını alarak, koşulları yerine getirmek şartıyla faydalanabileceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER