banner6

Muhtarlardan Barış Pınarı Harekatına destek

Mardin’in Artuklu İlçe Kaymakamlığına bağlı 26 Mahalle Muhtarı Barış Pınarı Harekatı’na koşulsuz destek verdi.

Muhtarlardan Barış Pınarı Harekatına destek

ADNAN AVUKA

MARDİN(İLKHABER)-Mardin’in Artuklu İlçe Kaymakamlığına bağlı 26 Mahalle Muhtarı Barış Pınarı Harekatı’na koşulsuz destek verdi.

Mardin’in Artuklu İlçe Kaymakamı H. Hasan Gökpınar başkanlığında toplanan 26 Mahalle Muhtarı “Barış Pınarı Harekatı’na tam destek verdiklerini söyledi.

Artuklu İlçe Kaymakamlığı çok amaçlı toplantı salonunda, Kaymakam H.Hasan Gökpınar başkanlığında yapılan toplantıya, Artuklu İlçe Belediye Başkanı A.Kadir Tutaşı, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü ve 26 Mahallenin muhtarı katıldı. Kaymakam H.Hasan Gökpınar, geldiğimizden günden beri hem Kaymakamlığımızı ve ilçemizi tanımak ve temel sorunları belli bir yol aldık. Elimizden geldiğince size hizmet etmeye çalışacağız. Meşru olan her talebinizde sizlerin yanındayız ve hizmetinizdeyiz. Büyükşehir hizmetine geçildikten sonra, Sizlerin daha çok ihtiyacınız olan kanalizasyon, su, yol hizmetlerinin bir kısmı büyükşehir bir kısmı ilçe belediyesine geçti. Daha çok hizmetlerin ilçe belediyesinde olacağını düşündüğümüz için ilçe belediye başkanımız A. Kadir Tutaşı’yı toplantıya davet ettik. Aynı zamanda ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Ülkemiz, bağımsızlığı noktasında önemli bir harekatı ifa ediyor, hem şanlı Silahlı Kuvvetlerimize, hem Cumhurbaşkanımıza hem ilgili bakanlarımızın hepsine şükranlarımız arz ediyoruz. Allah güvenlik kuvvetlerimizin ayağına taş değdirmesin. Sizin de tüm mahalle muhtarları olarak  Barış Pınarı Harekatı’nı desteklemiş olmanızı görmek gurur vericidir. Hepimiz Türkiye’yiz. Aramızda ayrı gayrı yok. Hepimiz bu toprakların çocuğuyuz. Biz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyız. Amacımız şanlı bayrağımızı ilelebet dalgalandırmak, Türkiye Cumhuriyeti devletini hak ettiği en yüksek yere çıkarmaktır. Birlik ve beraberlik içinde çalışacağımıza temin veriyor, Barış Pınarı Harekatına şartsız koşulsuz verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantıya katılan muhtarlar hep birlikte “Barış Pınarı Harekatı’nı destekliyoruz sloganı eşliğinde alkış tuttu.

Artuklu İlçe Belediye Başkanı A. Kadir Tutaşı, göreve geldiği günden beri mahallelerde tespit ettiği eksik hizmetleri tamamlamaya çalıştığına dikkat çekerek, “Sizlere hizmet için buradayız. Mahallelerinizde tespit ettiğimiz eksik hizmetleri tamamlaya çalışıyoruz. Sizin hizmet talepleriniz olursa imkanlarımız ölçüsünde gidermeye gayret edeceğiz”şeklinde konuştu.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42