banner6

Muhteşem düğün

Adana Kasaplar Odası Başkanı Saruhan Yağmur ve eşi Sibel Yağmur’un biricik oğulları  Deniz Baykal ile Nuray ve Cüneyt Mezarcı çiftinin güzeller güzeli kızları Yağmur muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Muhteşem düğün

Esra Bİricik

ADANA (İLKHABER)- Adana Kasaplar Odası Başkanı Saruhan Yağmur ve eşi Sibel Yağmur’un biricik oğulları  Deniz Baykal ile Nuray ve Cüneyt Mezarcı çiftinin güzeller güzeli kızları Yağmur muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Genç çiftin düğün törenleri Yelken Clup Kır'da gerçekleşti. Genç çiftin alana gelmesiyle başlayan düğün merasiminde çiftin nikahını  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar kıydı. Siyaset ve iş dünyasını buluşturan düğünde gelin ve damadı dostları, akrabaları, iş arkadaşları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Genç çift açılış dansını yaptıktan sonra davetlilere, “Hoş geldiniz” dedi. Damadın annesi ve Babası Sibel Saruhan Yağmur çifti , ile gelinin annesi ve Babası Nuray ve Cüneyt Mezarcı çift, konukları bir an bile yalnız bırakmayarak yakından ilgilendi.
 
Adana ve Adana dışından gelen çok sayıda davetli salonu doldurdu. Adana iş dünyası ve siyasetçiler genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diledi. Damat ve gelin, arkadaşlarıyla çiftetelli oynayarak, mutluluklarını ölümsüzleştirdiler.
Düğüne Adana milletvekilleri Müzeyyen Şevkin, Orhan Sümer, Ayhan Barut, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Yüreğir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Başkanı Nihat Sözütek ve oda başkanları, Ankara, İzmir, Antalya ,Urfa, Diyarbakır, Konya, Mersin, Çorum, Kırıkkale, İstanbul, Tarsus, Hatay kasaplar odası başkanları ile çok sayıda davetli katıldı.
Gecenin geç saatlerine kadar devam eden düğün töreninde davetliler oyunlar oynayarak unutulmaz anlar yaşadı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42