banner6

Ökten koltuğa oturdu

Adana- Osmaniye Tabipler Odası'nın seçimini Demokrat Hekimler Grubu kazandı

Ökten koltuğa oturdu

Ökten koltuğa oturdu

AYDIN GÖKÇEOĞLU

ADANA(İLKHABER) - Adana-Osmaniye Tabip Odası’nın 2012-2014 dönemi olağan genel kurul sonrası yapılan seçimlerde Dr. Ali İhsan Ökten’in başkanlığındaki Demokrat Hekimler Grubu seçimi 7-0 kazandı.

İki gün süren Adana Tabip Odası 2012-2014 dönemi Genel Kurulunda Dr. Ali İhsan Ökten ve Dr. Alper Pişkin’in listesi yönetime aday oldu. Adana-Osmaniye Tabip Odasına kayıtlı 3300 üyeden 1562 üye 10 ayrı sandıkta oy kullandı. Oy verme işleminin ardından oldukça heyecanlı geçen sayım sonrasında Demokrat Hekimlerin Adayı Dr. Ali İhsan Ökten ve listesi seçimin galibi oldu.

KENDİ ÇÖZÜM YOLLARIMIZI ÖNERECEĞİZ

Barış, kardeşlik ve dostluk mesajı veren Adana-Osmaniye Tabip Odasının yeni başkanı Dr. Ali İhsan Ökten,” Adana-Osmaniye Tabip Odası hepimizin, tüm hekimlerin odasıdır. Hekim arkadaşlarım kendi odalarına gelerek odalarına sahip çıkmaları gerekmektedir. Hekimler odamıza katkı verirlerse odamız daha iyi yerlere gelecektir. Tabip Odası olarak hekimlerin ekonomik ve özlük hakları konusunda, , hekimlere yönelik şiddet konusunda, hekimlerin diğer sorunlarında da her türlü mücadeleyi yapmaya yine devam edeceğiz. Bu konularda ilgili kurumlara kendi fikirlerimizi, kendi çözüm yollarımızı yine önereceğiz. Olumlu dönüşleri bizlerde mutlaka olumlu değerlendireceğiz. Hekimlerimiz için olumsuz olanlara itirazımızı yapacağız. Kol ve Komisyonlarımızı belirledikten sonra eğitim toplantılarımıza katılımı eskisinden daha çok arttırarak sürdürmeyi düşünüyoruz. Bu konuda belki başka yapılanmalara gidip, arkadaşlarımızın katılımını arttırmak için değişik formüller üretebiliriz.” diye konuştu.

Adana-Osmaniye Tabip Odası yeni yönetimi Dr. Ali İhsan Ökten, Dr. A. Hamdi Karanfil, Dr. Nuh Demirpas, Dr. Halit Atik, Dr. Mehmet Özalevli, Dr. Ahmet Suntur ve Dr. Ahmet Hilal’den oluşuyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER