banner6

Proje üretmek istiyoruz

Çukurova GİAD Başkanı Sakarya ve yönetim kurulu üyeleri, Adana Valisi Coş'u ziyaret ederek, kentin büyümesi için çaba gösterilmesi gerektiğini belirtti

Proje üretmek istiyoruz

Proje üretmek istiyoruz

 

ADANA(İLKHABER) - Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Sakarya, dernek üyelerine hizmetin yanı sıra, Adana'nın gelişimi, kentin büyümesi ve sosyo-ekonomik gelişim için hazırlanacak projelere katkı koymak istediklerini belirterek, "Güzel Adanamız için güzel projeler üretmek istiyoruz." dedi.

Çukurova GİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Başkan Yardımcısı Mehmet Simge Baş, Genel Sekreter Kazım Tosun, Sayman Hakan Burç, Yönetim Kurulu Üyeleri Rafet Milli, Ali Fuat Çerçer ve Efsun Erkemen, Adana Valisi Hüseyin Avni Coş'u makamında ziyaret etti. 31 Mart'ta yapılan genel kurulda göreve gelen yeni yönetim kurulunu tanıtan Başkan Sakarya, Çukurova GİAD üyelerinin, Adana'da doğan, Adana'da büyüyen ve Adana'da kazanan genç işadamları olarak, kente katkı koymak istediklerini söyledi. Sakarya, 20'nci yılını kutlayan Çukurova GİAD'ın geçen süreçte çok yol kat ettiğini belirterek, "Sivil toplum kuruluşlarının kentimiz için çok önemli olduğuna inanıyoruz. Biz Çukurova GİAD olarak, kentimizin gelişmesine katkımız olacak her projenin içerisinde yer almak istiyoruz. Güzel Adanamız için güzel projeler üretmek istiyoruz. Biz genç işadamları, doğup, büyüdüğümüz ve kazandığımız bu kente borçlu olduğumuzu düşünüyoruz. Bu borcumuzu yararlı projelerle ödemek istiyoruz. Kentimiz için yararlı her projeye destek vereceğiz." dedi. Sakarya, dernek olarak gerçekleştirmek istedikleri bazı projeler hakkında da bilgi verdi.

Çukurova GİAD yönetimine başarı dileyen Adana Valisi Hüseyin Avni Coş da, "Özellikle genç işadamlarımızın belli sivil toplum çatısı altında bir araya gelmesi, birbirlerine destek vermesi, kentin ihtiyaçlarına, kentin sorunlarına ve ülkenin sorunlarına sahip çıkması takdire şayandır. Sizleri kutluyorum. Biz de, kentimize hizmet için geldik. Adana için taş üstüne bir taş koyanın da her zaman yanındayız." diye konuştu.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER