banner6

Rıza Beke güven tazeledi

Vatan Partisi Adana Çukurova İlçe “Mehmetçiğe Selam Kurultayı” Vatan Partisi Genel Sekreteri Utku Reyhan'ın katılımıyla yapıldı

Rıza Beke güven tazeledi

Vatan Partisi Adana Çukurova İlçe “Mehmetçiğe Selam Kurultayı” Vatan Partisi Genel Sekreteri Utku Reyhan'ın katılımıyla geçekleştirildi. Kurultay’da  mevcut Başkan Rıza Beke yeniden Çukurova İlçe Başkanlığına seçildi.

Kurultay konuşmasına yaşamını yitiren Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Soner  Polat’ı anarak başlayan Beke, “Dünyanın en büyük teröristi Amerika’nın yenildiği, bölgeden çekildiği, kara gücü PKK’nın içeride ve dağda kafasını çıkaramadığı, PYD-YPG’nin silahlarını Suriye Ordusuna teslim ettiği bir dönemde yapıyoruz” dedi.  Beke “2016’dan bu yana çukurova ilçe örgütü olarak başarılı ve önemli işler yaptık. Bu kadronun faaliyetleri sayesinde tüm Çukurova Vatan Partisini tanıyor ve biliyor. Birçok vatandaşımıza dokunabildik, çözümlerimizi anlatabildik. İlçemizde önemli bir öncü potansiyel var. Öncüleri, öncü partiye kazanmak hedeflerimizden biridir” diye konuştu. Başkan Beke, kurultay süresince kendisini yalnız bırakmayan, çalışmalarında destek olan tüm arkadaşlarına teşekkür etti.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42