banner6

​​​​​​​Sanayicilere KOSGEB destekleri anlatıldı

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde (AOSB) faaliyet gösteren Proje Ofisi’nce, sanayicilere KOSGEB desteklerinden nasıl faydalanabilecekleri konusunda bilgi verildi.

​​​​​​​Sanayicilere KOSGEB  destekleri anlatıldı

ADANA(İLKHABER)- Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde (AOSB) faaliyet gösteren Proje Ofisi’nce, sanayicilere KOSGEB desteklerinden nasıl faydalanabilecekleri konusunda bilgi verildi.

Kaliteli, ekonomik ve fark yaratan hizmet verme misyonuyla hareket eden Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün hizmete açtığı Kamu Kampüsü’nde düzenlenen toplantıya, AOSB Proje Ofisi KOSGEB Temsilcisi Özlem Sakık konuşmacı olarak katıldı.

AOSB’de faaliyet gösteren ve global pazarda yerini almak isteyen firmalara teşvik, hibe ve destek programlarından faydalandırarak özgün ve doğru projeler üretmeleri için arayüz oluşturma misyonu ile hizmet veren AOSB Proje Ofisi KOSGEB Temsilcisi Özlem Sakık, sanayicilere sundukları hizmetler konusunda bilgi verdi.

Sakık, AOSB Proje Ofisi’nin, “Ulusal ve AB programları aracIlIğI ile gerçekleştirilen AR&GE ve inovasyon projeleri, AR&GE / Tasarım Merkezi kurulum ve sürdürme hizmetleri, KOSGEB ve Bakanlık kapsamındaki hibe proje ve destekleri konusunda hizmet prensibi ile faaliyet gösteren bir birim olduğunu vurguladı.

Sanayicilere KOSGEB desteklerinden nasıl faydalananilecekleri konusunda bilgi veren Özlem Sakık, katılımcıların sorularını da yanıtladı

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER