banner6

Şanlı ve İmir ailelerinin mutlu günü

Adana’nın tanınmış işadamlarından mütevazı kişiliği ile bilinen Osman Şanlı, oğlunu görkemli bir düğünle evlendirdi. İşletme mezunu olan Bayram Şanlı hayatını diyetisyen Tuğçe İmir (Şanlı) ile birleştirdi.

Şanlı ve İmir ailelerinin mutlu günü

Serhat ŞANLI

ADANA 8İLKHABER) – Adana’nın tanınmış işadamlarından mütevazı kişiliği ile bilinen Osman Şanlı, oğlunu görkemli bir düğünle evlendirdi. İşletme mezunu olan Bayram Şanlı hayatını diyetisyen Tuğçe İmir (Şanlı) ile birleştirdi.

Adanalı işadamı Osman Şanlı’nın oğlu İşletme mezunu Bayram Şanlı ile yine Adana’nın seçkin ailelerinden İmir ailesinden Fatma İmir’İn kızı Diyetisyen Tuğçe İmir (Şanlı) Seyhan Oteli’nde düzenlenen muhteşem düğün ile dünya evine girdi. Düğün merasimine çok sayıda davetli katılırken davetliler düğün boyunca gönüllerince eğlendi.

İşadamı Osman Şanlı ve eşi Feride Şanlı, gelinin annesi Fatma İmir ve oğlu Hasan İmir düğüne katılan tüm misafirler ile yakından ilgilenip teşekkür ederken misafirleri kapıda karşıladılar.

Seyhan Otel’de gerçekleştirilen düğün törenine, Adana’nın iş, siyaset ve spor dünyasının tanınmış isimleri katılırken, çiftin nikâhını Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar kıydı. Ayrıca çiftin nikâh şahitliklerini ise iş insanı Cahit Öztok ve iş insanı Kadir Can Kekilli yaptı. Karalar, çiftin nikâhını kıydıktan sonra, evlilik cüzdanını gelin Tuğçe Şanlı’ya vererek mutluluklar diledi.

Oğlunun evliliğinden duyduğu mutluluğu dile getiren Adanalı iş insanı Osman Şanlı, “Bu ilk gelinimiz. Çok mutluyuz. Oğlum Bayram şimdi dünya evine girdi. Eğitimini tamamladı ve evlenip kendi yuvasını kurdu.

Oğlum Bayram’a ve Tuğçe kızımıza bir ömür mutluluklar diliyorum. Biz her zaman yanlarındayız, yanlarında olacağız. Şimdi İmir ailesiyle kurduğumuz bu bağ ile ailemiz daha da büyüdü. Ayrıca tüm katılımcılara bizleri bu güzel günde yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2022, 18:19

EMRE EKİCİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER