banner6

Tam kapanmaya rağmen 195 kişi yakalandı

Adana’da kısıtlamaya rağmen yapılan şok uygulamalarda çeşitli suçlardan aranması olan 195 kişi yakalandı. Adana İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kentin genel güvenliği ve asayişin temini açısından şok uygulamalarına devam etti.

Tam kapanmaya rağmen  195 kişi yakalandı

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER) - Adana’da kısıtlamaya rağmen yapılan şok uygulamalarda çeşitli suçlardan aranması olan 195 kişi yakalandı.

Tüm ülke genelinde 17 günlük tam kapanma süreci devam ediyor. Kapanma sürecine rağmen tedbirleri elden bırakmayan Adana İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kentin genel güvenliği ve asayişin temini açısından şok uygulamalarına devam etti. Yapılan Bir haftalık şok uygulamalarda çeşitli suçlarda aranması olanların yakalanmasında rakamlar azda olsa düştü. Ancak kısıtlamaya rağmen çeşitli suçlardan aranması olan 195 kişiye ekipler göz açtırmadı.

Yapılan uygulamalarda 10 adet ruhsatsız tabanca, 15 adet ruhsatsız tüfek, 4 adet kurusıkı tabanca, 85 adet fişek, 145 adet kartuş, 2 adet çalıntı otomobil, 1 adet change otomobil, 1 adet çalıntı kamyonet ve 14 adet çalıntı motosiklet ele geçirildi. Ayrıca yasadışı kumar ve bahis oynattığı tespit edilen 3 işyerine işlem yapıldı. Denetlemelerin devam ettiği öğrenildi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42