banner6

Tamer Aral'a 7 Mevlidi

Adanalı gazeteci Tamer Aral, 26 Mayıs Cumartesi Günü yapılacak 7 Mevlidi ile anılacak. Uzun süre tedavi gördüğü hastanede 19 Mayıs 2012 Cumartesi günü vefat eden ve Pazar günü ÇGC önünde yapılan törenin ardından Adana Asri Mezarlığı'nda toprağa verilen Tamer Aral için Cumartesi günü (bugün)saat 18.30'da Mavi Bulvar Üzeri Kasım Sacide Ener İlköğretim Okulu Sokağı, Basınevleri C Blok'taki evinde 7 Mevlidi okutulacak.

Tamer Aral'a 7 Mevlidi

Tamer Aral’a 7 Mevlidi

 

Adanalı gazeteci Tamer Aral, 26 Mayıs Cumartesi Günü yapılacak 7 Mevlidi ile anılacak. Uzun süre tedavi gördüğü hastanede 19 Mayıs 2012 Cumartesi günü vefat eden ve Pazar günü ÇGC önünde yapılan törenin ardından Adana Asri Mezarlığı’nda toprağa verilen Tamer Aral için Cumartesi günü (bugün)saat 18.30’da  Mavi Bulvar Üzeri Kasım Sacide Ener İlköğretim Okulu Sokağı, Basınevleri C Blok’taki evinde 7 Mevlidi okutulacak.

 

Mesleğe 1970 yılında başlayan Tamer Aral sırasıyla; Türk Haberler Ajansı, Ekspres, Haftalık Haber, Dönüm, Yeni Adana, Çukurova, Güney Haber ve son olarak Yenigün gazetelerinde bölge temsilcisi, genel yayın yönetmeni olarak çalıştı. Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Yüksek Okulu mezunu olan 1950 Adana doğumlu Tamer Aral evli ve 3 çocuk babasıydı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER